Jump to content
IGNORED

FK Partizan 2013/14


žaro

Recommended Posts

  • Replies 7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • kud u maglu Simoviću

    606

  • Ted

    537

  • Kreator

    365

  • Filipenko

    359

Top Posters In This Topic

Posted Images

ovaj poslednji ti je paprikar iz leskovca, samo što je malo duže vreme radio u sloveniji.
If it walks like a duck, quacks like a duck, and has a passport like a duck... Inače, zaboravih:

A_pecnik2.jpg

Link to comment
ovog Nikolica vise niko nece hteti da zaposli, ako je ovo tacno. cim je dosao u prethodni klub predsednik je umro, a kad je presao u sledeci predsednik ode u pritvor.
I Ranka najurili iz Rada.
Link to comment
http://www.novosti.rs/vesti/sport.294.html:471136-Djuric-U-Milanu-bi-mi-bistu-napravili-a-u-Srbiji-zbog-uspeha-samo-imam-probleme
Odavno je poznato da je Srbija zemlja koja ne prašta uspeh. Slavi, ali i brzo zaboravi, a onda krenu osporavanja i omalovažavanja. U sportu, privredi, društvu, više i nije važno, već samo da onoga ko je na vrhu bacite na dno. A jedan klub, jedan čovek, jedan tim, godinama uspevaju (ne)moguće, da budu najbolji. Partizan i Dragan Đurić, predsednik koji na toj funkciji broji godina koliko i titula. Oni koji žele istinu, reći će da je najuspešniji čelnik u srpskom fudbalu u poslednje dve decenije, a oni kojima je dosadio, spočitavaće mu sve i svašta. A biti nabolji podrazumeva i pritisak, koji za cilj ima samo jedan epilog - Partizan bez krune, Đurić bez prestola. Šest godina traje ta borba i, čini se, nikada kao danas nije toliko izražena. Zbog toga i razgovor sa predsednikom kluba iz Humske...
:s_w: :ziga:
Link to comment

Šta reći, a ne poželeti mu da naredne godine neka reka, recimo Sava ili Dunav, odnesu sa sobom te njegove probleme, zauvek.

A ja imam samo muku, neki mediji mi prete hapšenjem, probleme imamo i porodica i ja. Hoće, verovatno, da uruše i Partizan. ZAšto? Zato što smo najorganizovaniji klub, zato što imamo centar i školu koju svrstavaju među najbolje u Evropi, zao što u velikim klubovima širom Evrope igraju naša deca. Mnogima smo dosadili.
:lol:
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...