Jump to content
IGNORED

FK Partizan 2013/14


žaro

Recommended Posts

- kod mene bi dobio šut kartu još u avgustu, ne zato što smo ispali od ludih bugara koji su btw završili 1 u grupi sa 16 bodova (hvala bobu više nećemo moći da ih izvučemo do poslednjeg kola kval za lš), to je jedan baksuzluk koji nas prati od reforme kval. smo u 4 od 5 slučajeva u 3 kolu izvlačili natežeg mogućeg protivnika, već zbog tuna, tj načina na koji smo ispali gde je on pokušao da glumi stanoja i odbranom izbori šta 0:0 na gostovanju sa sklepanom odbranom, takva taktika može da prođe samo uz dosta sreće
Ovaj stav mora da podrzi svaki iskreni ljubitelj fudbala. Treneru je na raspolaganju bio samo jedan napadac (vec prodat i nacet povredom u prethodnoj utakmici) i on se odluci za defanzivnu varijantu... amaterizam.
Link to comment
  • Replies 7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • kud u maglu Simoviću

    606

  • Ted

    537

  • Kreator

    365

  • Filipenko

    359

Top Posters In This Topic

Posted Images

Derbi je posebna prica i zbog toga je trebalo da sam ode. Jasno je da on nije sastavio tim za isti, obzirom na to da Djemba-Djemba i Fofana necijom odlukom nisu bili "predvidjeni da igraju" i bilo bi bolje za njega da je vec tada spakovao kofere.

Link to comment

taj derbi svakako spada u medju najgore utakmice koje sam u zivotu gledao....a logicna je posledica svega sto se desava u klubu od pocetka sezone....Vuk je vec tu mogao da ode, ne sto je izgubio od Zvezde nego sto je definitivno izgubio kontrolu nad ekipom....sam poraz je bio plod komicne igre slucaja u tuznom duelu dve ekipe za koje se ne moze sa sigurniscu tvrditi koja je losija

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...