Jump to content
IGNORED

FK Partizan 2013/14


žaro

Recommended Posts

pa jeste. Partizanov modus operandi ti je nekadašnja bosanska ekonomija - sečeš šumu i izvoziš balvane. a za taj prcoes nije posebno bitno kakve su drvoseče i šef pilane, bitno je strateško opredeljenje.

Link to comment
  • Replies 7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • kud u maglu Simoviću

    606

  • Ted

    537

  • Kreator

    365

  • Filipenko

    359

Top Posters In This Topic

Posted Images

ne slažem se. ovaj vuk mi deluje kao smehotres od trenera, pogotovo posle derbija gde je ispao urnebesno smešan i jadan. ovaj nikolić mi ne deluje da je takva debilčina da unapred preda derbi recimo sa onakvom postavkom koju je nesrećni vuk izveo.drago mi je što je došao ovaj nikolić, jadniji od ovog vuka ne može biti.a da imamo bukovinu od tima to svi dobro znamo kao i kriminalca za predsednika, tako da je na kraju svejedno....biće kako đura kaže, sve dok ne ode u zatvor.a pojačanja nešto ne verujem da će doći....voleo bih da dođu makar ova dvojica iz voše, jer od ostojića i stankovića gori ne mogu biti nikako.

Link to comment
Promena trenera koji je prvi na tabeli nema opravdanje, ako sa njim ne ide i uprava koja ga je dovela. Eventualno dovođenje boljeg trenera nije opravdanje mada može da umanji štetu, ali ne znam šta se očekuje od Nikolića koji je sa boljom ekipom završio na 5. mestu, osim još jedne potvrde da u tom poslu kojim se bavi Fk Partizan trener ne znači baš ništa
a koji bi smiso onda bio da se menja uprava pod kojom je osvojeno šest titula? uprva super, mi prvi. svi ostaju.ono što je najveći problem Rašvića Vuka to je on sam. ovde uzimamo da su ostale okolnosti nepromenjene (lopovska uprava, mešanje u posao trenera, letnje rasprodaje, dovođenje balvana na pozajmicu ili za stalno, ignorisanje trenerovih zahteva) i da je malo verovatno da će se na srednji rok promeniti suštinski. e sad, Vuk naprosto nije karakter koji pod ovim okolnostima može da radi. ono, tačno je da niko živ pod ovim okolnostima ne može raditi normalno, ali ima tu i onaj subjektivni faktor. što bi se reklo, neko ume i u govnima da pliva a neko se udavi. Vuk je krenuo da se davi i zato je dobro, za njega prvenstveno, što mu prestaje mandat. za njega je rad pod ovim okolnostima samo negativan marketing, odnosno stvara o sebii lošiju sliku od one realne i gubi autoritet čak i među igračima.sumnjam da postoji bilo kakva razlika u pogledu poznavanja fudbala između Vuka i Nikolića. ono što bi Nikoliću moglo da donese prednost jeste veština plivanja u govnima. ako je ima. ako ne, završiće se isto kao sa Vukom, u periodu od maksimalno godinu dana. na koncu, u govnima će se udaviti čitav srpski fudbal, ovde je samo pitanje ko će poslednji da potone i ko može duže da drži glavu iznad.
Link to comment

Tako nekako, Stanoje je znao da pliva u govnima. On bi recimo prosao Tun, remizirao sa ciganima i prosuo manje bodova u toleligi od Rasare. To je i neki maksimum koji moze da napravi Nikolic (ili bilo ko drugi) u ovim okolnostima. Grupna faza LE bez ikakvog ucinka u istoj , titula na guzove...

Link to comment

kad se ostave po strani svi faktori na koje Vuk nije mogao da utiče, ostaje mu na teret samo to što nije imao veštinu da ekipu koliko-toliko drži zategnutom i da gubitke svede na minimum. puno bodova je prosuto. neko ko ima tu veštinu sada bi imao 10 bodova više od drugoplasiranog i praktično bi bio pred samim ciljem.mi smo, u skorije vreme, imali suprotnu situaciju. kad je jesen odrađena kako treba, ukrkos svemu i svima. onda je došao onaj pijanac i šarlatan i umalo sjebao sve.

Link to comment

kako 10 bodova više, to bi značilo da bi imali 40 poena u slučaju remija u derbiju, odn. još samo 1 kix, 13 pobeda je čak i u našoj ligi preterano dobar rezultat- dobro bolji trener bi imao 4-5 bodova više, hebiga i protivu voše i protivu ganchestera su porazi došli iz autogolova- kod mene bi dobio šut kartu još u avgustu, ne zato što smo ispali od ludih bugara koji su btw završili 1 u grupi sa 16 bodova (hvala bobu više nećemo moći da ih izvučemo do poslednjeg kola kval za lš), to je jedan baksuzluk koji nas prati od reforme kval. smo u 4 od 5 slučajeva u 3 kolu izvlačili natežeg mogućeg protivnika, već zbog tuna, tj načina na koji smo ispali gde je on pokušao da glumi stanoja i odbranom izbori šta 0:0 na gostovanju sa sklepanom odbranom, takva taktika može da prođe samo uz dosta sreće- dalje on je navodno odbio tejgola kao nije dovoljno kvalitetan, za ambicije pfc-a u evropi nije ali je za našu ligu zmaj, zašto bi neki trener odbio proverenog igrača, zato što je čekao da mu šnajder dovede đurđevića iz rada- normalno je da je želeo mladog igrača koji može da napreduje pre nego li prosečnog igrača u godinama, ono što nije normalno je da je taj transfer bio vezan za prolaz pfc-a u grupe le, to je neozbiljno kockarsko ponašanje

Link to comment

U maniru KKP, mogli bismo sada bar da pokupimo mrve sa Vošine trpeze. Ne znam zašto niko ne spominje Envera Alivodića. Dečko je sigurno najbolji igrač lige već drugu godinu.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...