Jump to content
IGNORED

FK Partizan 2013/14


žaro

Recommended Posts

kada sam napisao punk alternativa, mislio sam na stanje duha. ne na muzički pravac.nemam muzički ukus, kao mali sam uspešno operisan

Link to comment
  • Replies 7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • kud u maglu Simoviću

    606

  • Ted

    537

  • BlackGeorge

    365

  • Filipenko

    359

Elem ako neko od moderacije bude došao da me vodi očekujem da se Kud u maglu zauzme za moj slučaj i objasni da sam ovde po njegovom nalogu priveden da bih podigao broj strana.

Link to comment

Pa kako kad nikad nisam bio ni na jednoj Partizanovoj utakmici? Nisam ja kao Kud u maglu ili Ted. Nastaviću da pišem, jer ja težim kvantitetu. To mi je prošli put pojašnjeno.

Link to comment
hvala.pa dobro, nemam ništa protiv.dajte još kog favorita, šta nam rade: braća Marinkovići, Macan, oba Lazića, Čadikovski, McCluskey, Pereplotkins, Denilson, Roke Žunior, Toričeli, Ernan Krespo, Fejsa...
Jel beše jedan od brothersa rekao pre par meseci da on, u stvari, mrzi iz dna duše partizan, da je uvek navijao za zvezdu, da sa radošću prati sve zvezdine pobede protiv crno-belih ali tek sada sme to javno da kaže, oprostite mi ružnu prošlost.. itd....ili sam se ja nešto istripovao?
Link to comment
???
pa jbg kad si krenuo "gde si bio? što nisi pisao?" zazvučao si kao policajac (vojni) pa reko' da ispoštujem igrokaz...
Link to comment
Jel beše jedan od brothersa rekao pre par meseci da on, u stvari, mrzi iz dna duše partizan, da je uvek navijao za zvezdu, da sa radošću prati sve zvezdine pobede protiv crno-belih ali tek sada sme to javno da kaže, oprostite mi ružnu prošlost.. itd....ili sam se ja nešto istripovao?
To je Bosancic.
Link to comment
Pa kako kad nikad nisam bio ni na jednoj Partizanovoj utakmici? Nisam ja kao Kud u maglu ili Ted.Nastaviću da pišem, jer ja težim kvantitetu. To mi je prošli put pojašnjeno.
pošteno
odličan izbor :thumbsup:EDITja čin osnivanja JSDPa zamišljam ovako nekakohttp://youtu.be/UKo9awE9o6Qstarring Ratko Vujović Čoče, Svetozar Vukmanović Tempo, Bogdan Vujošević i drugovi Edited by Arbeitmann
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...