Jump to content
IGNORED

FK Partizan 2013/14


žaro

Recommended Posts

  • Replies 7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • kud u maglu Simoviću

    606

  • Ted

    537

  • BlackGeorge

    365

  • Filipenko

    359

Kakvo je stanje trenutno u Zvezdi mogao bih ja da vam igram u prvom timu i bili bi prvi... :D
pa kakav si ovako....jesi brz okretan, umeš li da gradiš loptu, moš da trčiš bar 30 munuta, nisi bio oslobođen fizičkog....nije problem, ponudiće Đura, sigurno si jeftiniji od Tejga :P
Link to comment
pa kakav si ovako....jesi brz okretan, umeš li da gradiš loptu, moš da trčiš bar 30 munuta, nisi bio oslobođen fizičkog....nije problem, ponudiće Đura, sigurno si jeftiniji od Tejga :P
Bio sam brz i okretan, sad sam nesto brzi od Milijasa :D Mogu da trckaram bar 60 minuta i da trcim tvojih 30 bez problema... .Daj mi 10k evra mesecno i nema frke, mogu i beka da igram i to levog :D
Link to comment

Samo ako ce Tole da mi podari dres sa brojem 10, inace otpada dogovor :D Obecavam bar 2 autogola i namerni penal po utakmici protiv Zvezde, Vose i Radnickog iz Nisa, a boga mi i iz Kragujevca, protiv Spartaka, OFK Beograda i Rada.

Link to comment

Samo da primetim da smo se opet opustili i da nas gani stižu svojim analizama i diskusijama iako su kasno ušli u sezonu.

Link to comment

a pre toga Lokomotiva Moskva, Petrolul i Metalist Hrakov, pet utakmica sa eminentnim™ evropskim drugo i trećeligašima. No izgleda nam Lazica ode u Nicu

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...