Jump to content
IGNORED

Roland Garros 2013


Ros

Recommended Posts

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • freakns

    139

  • dùda

    88

  • Jean-Luc Picard

    64

  • Arkadija

    59

Top Posters In This Topic

Posted Images

Mislim da bi to bilo to od Feda. Izvlacio se on i iz gorih situacija ali ceo ovaj mec nije sasvim svoj. Cak i ne trci na svaku loptu, previse ide na citanje, kao da je ili crk'o ili nije sasvim fit.Tsonga on fire a ja odoh na kisu. :lolol:

Link to comment

Nije to ništa.. da je prošao i Troicki bi završio u 3 seta ^_^inače :Hail: za Tsongu, kad je završio zadnji poen, nije se ni osmelio da slavi. samo se nasmejao, pogledao preko mreže i potrčao da pozdravi legendu

Link to comment
Tsonga objasnio... rekoh ja da ce da dobije ;)Ferrer ima sanse za finale, odlicnost!
ma kakav ferer, odrace ga crni ko zeca mada nista nisam gledao danas.
Link to comment
Dudo, ne zezaj. Tsonga igra odlican tenis danas.
ali ceo ovaj mec nije sasvim svoj. Cak i ne trci na svaku loptu, previse ide na citanje, kao da je ili crk'o ili nije sasvim fit.
eto, ne moram ni da ti odgovaram, sam si odgovorio :lolol:ja se ne sećam da sam gledala goreg federerane kažem da je conga bio loš, bio je dobar koliko i inače ume da bude dobaralo takav conga ne bi dobio feda na rg (?!) da ovaj nije bio daleko ispod svoje normalne igreak, ako bi ga i dobio to bi možda bilo u nekom veoma tesnom 5-seteru, ali ovako sigurno nedača, pošto preko puta nije ni rafa ni fed ni novak, ima veeeeliku šansu da dođe u svoje prvo gs finaleja mu to od srca i želim
Link to comment

danas spektakl na court 1Forget/Leconte protiv Bahrami/Cashkapiram da ce Bahrami da izdominira. usput, prognoza kaze suncano, znaci Wawa ga je ugasio. opet nesretnik nece uzeti set :lol:

Link to comment

DZejlena vodi 2-0 u prvom setu, sviraj kraj sudija!inace, kakva brutalna snaga u forhendu mladjahne DZejlene... nisam je dugo gledao, i moguce da mi se zato pricinjava, ali ona taj forhend udara jos slabije nego ranije :lol:

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...