Jump to content
IGNORED

Roland Garros 2013


Ros

Recommended Posts

jelena bi imala veće šanse protiv serene nego protiv marijenjih dve se ne podnose, samo što kod marije to ima kao posledicu savršenu igru, a kod jelene obrnuto :dry:danas je jelena odigrala pre svega pametno i taktički ispravnoto neće biti ni blizu dovoljno protiv marijea ova hempton, gora od aneprošetaj je 3x levo desno i promašiće sigurnozato je ona uspela da izbaci dve udaračice i da pukne od jelenezato i sa serenom bolje prolazi jelena nego recimo šarapova

Link to comment
  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • freakns

    139

  • dùda

    88

  • Jean-Luc Picard

    64

  • Arkadija

    59

Top Posters In This Topic

Posted Images

uz duzno postovanje prema damama, zenski tenis je katastrofalno dosadan. u svakom slucaju Dzejleni svaka cast, mislim da ima neke sanse i protiv Snajke. ako je nekim slucaje prodje, od polufinala nema nista, Azarenka ce je rastaviti na proste molekule.btw, sutra treba ocekivati laganu pobedu Ferrera, i ja ocekujem da Tsonga opere Federera. mozda ne da opere, ali svakako da dobije.u muskoj konkurenciji generalno nije bilo iznenadjenja do sada. NJole, Rafa, Tsonga, Federer i Ferrer su bili lock u svakoj kombinaciji. za Haasa sam se nadao da ce da prodje, mada nije ni to nerealno. Wawa je u odlicnoj formi ove godine, i jedino je povreda bila malo zabrinjavajuca, ali isto je bio moj pick za 1/4 finale. samo Robreda nikada ne bih stavio, tu sam ocekivao Almagra. Berdshit jeste najjaci igrac bio tu, ali njegov put je bio Monfils/Gulbis/Robredo/Almagro, bilo je nacrtano da ce nesto da izgubi. e sada sto je izgubio prvu, to je vec druga stvar :Ddakle, u polufinalu Ferrer vs Tsonga i Nadal vs NJole. voleo bih da vidim Ferrera u finalu, zasluzio je covek :)

Link to comment

Ako postoji ijedan sportski duel gde bih mogao navijati protiv nasih™, to je ovaj. Kakav raskorak licnosti, dajem 7 Jelena za jednu Masu.

Link to comment
Ako postoji ijedan sportski duel gde bih mogao navijati protiv nasih™, to je ovaj. Kakav raskorak licnosti, dajem 7 Jelena za jednu Masu.
Izvini. Masha je Masha ali sedam puta je sedam puta. :s_dj:
Link to comment
Ako postoji ijedan sportski duel gde bih mogao navijati protiv nasih™, to je ovaj. Kakav raskorak licnosti, dajem 7 Jelena za jednu Masu.
sportskih licnosti? si siguran da si na to mislio? :D
Link to comment
ali vidi, novak plasira sjajan udarac, bh ili fh, svejedno, u ćošak terena i ostaje pozadiovaj vrati neki balon koji pada blizu osnovne linije i 'ajmo jovo nanovokad vidim kako gubi već dobijene poene, samo zato što se plaši te jebene mreže, dođe mi da ga nabijem u onu šljaku
Prošao ga je Kohli na mreži lagano ne znam koliko puta... nije to baš tako jednostavno :)
Link to comment
Novak najmladji cetvrtfinalista na RG. :lolol:Povampirili se starci.
nista cudno. Nishikori je jedini koji je bio medju 16 da je mladji od njega. u top 10 samo je Delpo mladji od NJoleta. mladji krecu tek negde od 15 mesta(Cilic, Nishikori, Raonic, Paire, Janowicz... ko vec :D).i na AO i Wimbledone je bio najmladji u 1/4finalu. na US Openu su Cilic i Delpo bili mladji(obojica doduse izgubili 1/4 finale).
Link to comment

pa jeste, ali eto, tih mlađih nema nigde a u najboljih 8 ovde se ubacili matoriisto i za wta važi jj i kuza :Deditmislim na ove što nisu bili nosioci od 1-8

Edited by duda
Link to comment
pa jeste, ali eto, tih mlađih nema nigde a u najboljih 8 ovde se ubacili matoriisto i za wta važi jj i kuza :Deditmislim na ove što nisu bili nosioci od 1-8
sto bı rekla ruska jakıc: GDE SU TE MLADJE???!!! da ıh vıdım!!! gde su! nek ızadju!nema ih..
Link to comment
nista cudno. Nishikori je jedini koji je bio medju 16 da je mladji od njega. u top 10 samo je Delpo mladji od NJoleta. mladji krecu tek negde od 15 mesta(Cilic, Nishikori, Raonic, Paire, Janowicz... ko vec :D).i na AO i Wimbledone je bio najmladji u 1/4finalu. na US Openu su Cilic i Delpo bili mladji(obojica doduse izgubili 1/4 finale).
A i ovi sto si ih nabrojao su prospekt u majcinu. Taman za mesta na kojima su.
Link to comment
A i ovi sto si ih nabrojao su prospekt u majcinu. Taman za mesta na kojima su.
pa bolje prospekte od tih i nemas u svetskom tenisu :Dod klinaca se cekaju Kyrgios i Quinzi, od njih se ocekuje da budu odlicni igraci. ali to je za neke 3-4 godine mozda, pre tesko
Link to comment
pa bolje prospekte od tih i nemas u svetskom tenisu :Dod klinaca se cekaju Kyrgios i Quinzi, od njih se ocekuje da budu odlicni igraci. ali to je za neke 3-4 godine mozda, pre tesko
Dimitrov? Tomic? Harison? Od Harisona izgleda nema nista ali ova prva dvojica bi mozda mogli nesto da naprave, pod pretpostavkom da neko Tomicu malo sredi onu blesavu glavu.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...