Jump to content
IGNORED

Roland Garros 2013


Ros

Recommended Posts

posle 12 propustenih mec lopti u cetvrtom setu, dobija covek 10-8 u petom :Hail:tacno mi ne bi bilo zao kada bi Haas uzeo GS :D

Link to comment
  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • freakns

    139

  • dùda

    88

  • Jean-Luc Picard

    64

  • Arkadija

    59

Top Posters In This Topic

Posted Images

Nije ni Južnji baš favorit, a imaće dan odmora. 2 Tomija objasnila šta je fighting spirit.A ni Jankela ne popušta

“Mislim da sam sada previše umoran da bih razmišljao o tome, ali sam siguran da će mi već u nedelju biti krivo. Južni je odigrao dobro, bio je bolji od početka do kraja, ali to je bilo lako kad sam se ja kretao kao Lindzi Devenport na terenu. Bilo je dovoljno da me pomeri jednom u stranu, da pošalje kratku loptu i to je bilo to. Mislim da je takođe igrao jako pametno, nije gradio poen, već čim je bio na lopti gledao je da me pomeri u stranu, što je bila najbolja taktika u ovom trenutku”, rekao je Tipsarević.
Link to comment

Možda Novak želi malo drame, pa poklanja Dimitrovz 2 brejk lopte.I oduzeo je Dimitrov gem.

Edited by Arkadija
Link to comment
Možda novak želi malo drame, pa poklanja Dimitrovz 2 brejk lopte.
Ne, sad dolazi onaj standardni deo meca kad je on glavom vec u svlacionici a mi pijemo bensedine.
Link to comment

Ovo je situacija u kojoj Berdih ima Noleta tačno gde je hteo i kad ga sigurno dobija... da li će i Bugarče znati to da iskoristi? :o

Link to comment
Ne, sad dolazi onaj standardni deo meca kad je on glavom vec u svlacionici a mi pijemo bensedine.
Ima i toga, ali sad sigurno hoće da proveri da li je brži od mraka :D
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...