Jump to content
IGNORED

Ravna Gora - TV serija


Filipenko

Recommended Posts

  • Replies 2.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Turnbull

    275

  • Singer

    160

  • Filipenko

    123

  • Otto Katz

    123

Top Posters In This Topic

Posted Images

Neko sa Tvitera: "Sad mi je jasno kako Srbin ne priznaje komandnu odgovornost. Ovo je Srbija o Mladiću jebote"Tačno tako. Sad smo videli "objašnjenje" Srebrenice.

Link to comment
Pa ovo je linija evropske Srbije, to je valjda jasno. Što reko Drašković, pa i Draža je hteo Srbiju na Zapadu...
Hteo Draža, al' ovi danas neće, tu je problem. Draškovićevci su marginalni.Nezgodan je taj drugi svetski rat, ne moš' nikako da ga obrneš na svoju vodenicu.Još mi je drago što su se zajebali sa ovom "Draža nije znao" forom. Bajić je težak diletant, srećom.
Link to comment
Bajić&Sinovi ciljno prikazuju kako je on na velikim mukama, znoji se i pukće povremeno zagledajući sličicu porodice. Fazon je utem što je lik kog tumači (major Mirko Stanković) ubrzo revidirao svoje stavove o "časnim oficirima koji ne prihvataju kapitulaciju", pa je prešao u redove Nedićeve SDS. Čak se istakao i kao neposredan akter masovnih streljanja krajem jeseni iste godine, rame uz rame s nemačkom kaznenom ekspedicijom. Toliko o "srpskom vojniku koji nikome ne puca u leđa". I onaj što voli da se hipsteriše "po komitski" će uskoro krenuti da zaskače žensku seosku omladinu... :s_c:
Boga mi i da kolje.Nego, otkud ovima "šmajseri", je li vojska KJ imala MP40 u svom naoružanju.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...