Jump to content
IGNORED

Ravna Gora - TV serija


Filipenko

Recommended Posts

  • Replies 2.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Turnbull

    275

  • Singer

    160

  • Filipenko

    123

  • Otto Katz

    123

Top Posters In This Topic

Posted Images

Nije li to Bjelina slika iz onog italijanskog filma gde on partizanski krvolok puni fojbe Italijanima iz Istre?
i meni se tako cini. takodje mi se cini da je fojbe punio s velikim uzivanjem.
Link to comment

Meni je najbolji moment u trejleru kad se MC Čiča čudi™ paljenju kuća. Pa čak i ako se tu treba pokazati da su ustvari Muslimani prvi počeli s dejstvima, ka' i u ovom ratu. Onda još bolje!hodor

Link to comment
btw, kad smo vec kod toga: jel tijanic ziv?
Izgleda da jeste, ako je verovati podvučenom crvenom.ravnagora.jpgObratiti pažnju koliko tu rodbine ima na najbitnijim mestima, bato...(podvučeno belim)
Link to comment
Nije li to Bjelina slika iz onog italijanskog filma gde on partizanski krvolok puni fojbe Italijanima iz Istre?
Nije. Zar je moguće da ti mladež & cigarilos (3,5 sata pred Kadinjačutm) ništa ne govore?BTW, hit dramske trilogije je ipak nešto drugo...

cika-cetnik.jpgjawsthespywholovedme1.jpg'The Chetnik Who Loved Me' :ajde:

Link to comment
Meni je najbolji moment u trejleru kad se MC Čiča čudi™ paljenju kuća. Pa čak i ako se tu treba pokazati da su ustvari Muslimani prvi počeli s dejstvima, ka' i u ovom ratu. Onda još bolje!hodor
Ne samo da se to želi pokazati u seriji, nego mora da bude jasno i u trejleru. Da ni slučajno niko ne bude u dilemi. Edited by Syme
Link to comment
(mada se negde nadam da bi možda sve ovo moglo isprovocirati Dragojevića da učini i načini nešto)
Ne znam kako bi to sad izveo s obzirom na to da su on i Bjela drugari i 1 umetnicki saradnici.
ovo bajicevo je na nivou balkan ekspresa (ali sada ozbiljno).
Nemoj molim te, vec sad deluje da je balkan ekspres keva spram ove pateticne lagarije.
Link to comment

da, treba obavezno staviti taj najveci podvig cetnika! mogli su da pilote pobiju ili ih predaju Nemcima, a nisu.velicanstven antifasisticki poduhvat

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...