Jump to content
IGNORED

World muzika - Grci, Turci, Pakistanci, Saharanci, Tuvanci...


Аврам Гојић

Recommended Posts

a sto smo juce susali muziku na ciganskoj svadbi u veterniku..znaci virutoz na zurlama i pevac u transu..jezenje i trans,nemam reci za opisati..

nisam smela da pitam ko su muzicari jer su mnoogoo opako izgledali gosti,audi,kajla,cigani..mi stajali ispred i neverovali 

Link to comment

a sto smo juce susali muziku na ciganskoj svadbi u veterniku..znaci virutoz na zurlama i pevac u transu..jezenje i trans,nemam reci za opisati..

nisam smela da pitam ko su muzicari jer su mnoogoo opako izgledali gosti,audi,kajla,cigani..mi stajali ispred i neverovali 

 

Uh isto pre par godina u Aleksincu, prolazio ulicom i naleteo na gasto svadbu. Kakvo je razbijanje bilo, stajao sam iz ćoška i slušao milozvuke bar sat vremena.

Link to comment

jesam, ali ne ove iste pesme. ako me secanje ne vara, od ova tri jedino sam prethodno kacio Fatmire Brecani (i to u Gezuar emisiji 1988) na Balkan i drugi svetovi topiku. no taj Gezuar video je nestao sa youtubea, zajedno sa snimcima Shkurte Fejze i Shyhrete Behluli iz 1976 i jos gomiletinom drugog blaga kada su jednom arhivisti youtube cenzori izbrisali kanal.

 

https://www.youtube.com/watch?v=vd6LrNqdAro

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...