Jump to content
IGNORED

Evrovizija 2013


radisa

  

32 members have voted

  1. 1. Tri naše će poći kako?

    • Kao bose po trnju (ispadaju u polufinalu)
      14
    • Kako-tako (uće u finale, a tamo potop)
      11
    • Sasvim dobro (gornja polovina u finalu)
      4
    • Sjano (top 3)
      0
    • Pobeda!
      3


Recommended Posts

Bolje nego Ukrajina i Azerbejdzan.
+1Nije mi Danska bila nešto posebno, ali kad pogledam trio na vrhu, od te tri pesme bolje Danska nego ove dve druge.Krstim se i levom i desnom koliko su Mađari dobili za onaj epileptični napad od pesme.
Link to comment
  • Replies 799
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Frank Pembleton

    105

  • Max Morlock

    100

  • teacher

    86

  • Caligula

    41

Top Posters In This Topic

Posted Images

Lena stole the show. :wub:Naspram Ukrajine i Azerbejdzana, danska pesma je super! Meni nije jasno ko je glasao za holandske mrtve ptice koje padaju sa krovova. Inace je beloruske glasove citala njihova najveca sportska zvezda, biatlonka Daria Domraceva, samo je mucenica bila zbunjena i stegnuta kao da kameru do sad nije videla.

Link to comment
Pa ko je uopšte čuo za nekog u Belorusiji osim Azarenke i Lukašenka ;)
U pravu si, jedino ako mi od kolega sa zimskih sportova neko ne prati i ovo. Ali Daria >>>>>>>> Vika.Nego, ko je komentarisao na RTS-u veceras? Duska? Sve vreme sam mislila da je ona, a onda dodje ono predstavljanje Svedske, a ona Karolu nazva "svedska TV licnost". Jedna Duska bi morala da zna da je Karola sa pratecim ventilatorima ucestvovala na Evroviziji jedno 87 puta... za sada.
Link to comment

Realno, ovo takmicenje gubi smisao.Bolje je da se ne glasa ich i da se vrati na staaaare zirije. Tako je transparentnije.+ fenomen nazivanja ovih nasih prostitutkama - jbt, pojave se dve i po zdrave, dobre strejt dobre ribe sa istaknutim zenskim atributima i odma ih poliju katranom i perjem. Ne znam kako su se gejevi dokopali tapije na procenu dobrog i loseg ukusa, moda neka, sta li.

Link to comment

Sada sam pogledao "pobedničku" pesmu. Kakav čemer :lol: Ovo je neka bedna imitacija Šakire. Ako već hoće da uteruju američke latino šabanke, mogli su bar neku da importuju. Jadno.

Link to comment

ne mogu da izbacim islandsku pesmu iz glave <_<nisam juce citala forum, ste culi da onaj madjarski hipster ima master iz filozofije? i mrzi evroviziju i sve mu je hejt.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...