Jump to content
IGNORED

Evrovizija 2013


radisa

  

32 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Srbija pokradena!

Kompozitor pesme "Ljubav je svuda" kojom su se Moje 3 predstavile u Malmeu, Saša Milošević Mare tvrdi da SMS glasovi iz pojedinih zemalja nisu prihvaćeni. Javljali su nam iz Švedske, Estonije, Austrije i drugih zemalja i objasnili da su im se SMS glasovi koje su slali, vraćali. Postoje i dokazi za to, jer smo videli njihove poruke i obaveštenje da glasovi nisu prihvaćeni. Ukrali su nam finale, prenose domaći mediji
Link to comment
  • Replies 799
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Frank Pembleton

    105

  • Max Morlock

    100

  • teacher

    86

  • Caligula

    41

Top Posters In This Topic

Posted Images

U ovoj konstelaciji Rumun i Grci su mi favoriti, sto znaci da ce se naci pri dnu tabele.I naravno Norvezanka, mislio sam da se onakve zene vise ne prave.
Ja verujem u braću grke, pesma je izuzetna, to što ne znam tekst je verovatno više plus :)Odlična muzika, baš prijatno iznenađenje i mislim da će biti u prvih pet mesta, ma prvo mesto!
Link to comment
Ti bas mrzis Grke? Na ovu krizu da im uvalis organizaciju. :(
Uzece kredit od Nemaca, a vratice ga kad Njemci i Englezi prvo vrate sve sto su poarali i smestili u muzeje.
Link to comment

Ko će kome 3 najveća broja poena (12, 10, 8). U zagradi su gotovo sigurne 12-ice.San Marino - Italija,Sweden – Danska, NorveskaAlbania – Danska, Grčka,Netherlands – Danska, Norveška, NemačkaAustria – Nemačka, Danska,United Kingdom – Danska (12), Irska,Israel - Danska, Rusija,Serbia – Rusija, Grčka, UkrajinaUkraine – Rusija (12), Azejberdžan, GruzijaHungary – Danska, Nemačka,Romania – Moldavija (12), Francuska, DanskaMoldova – Rumunija (12), Ukrajina,Azerbaijan – Ukrajina (12), Rusija, GruzijaNorway - Danska (12), Švedska, FinskaArmenia – Ukrajina, Rusija, Azejberdžan,Sweden – Danska (12), Norveška, FinskaItaly – Danska, Ukrajina,Finland – Danska, Norveška, ŠvedskaSpain – Italija, Danska,Belarus – Ukrajina, Rusija, AzejberdžanLatvia – Ukrajina, Rusija, GruzijaBulgaria – Ukrajina, Rusija, DanskaBelgium – Francuska (12), Danska, ŠvedskaRussia – Ukrajina (12), Azerbejdžan,Malta – UK (12), DanskaEstonia – Ukrajina, Finska, DanskaGermany – Danska (12), Finska,Iceland – Danska (12), Irska, NorveškaFrance – Španija, Danska, BelgijaGreece – Rusija, Ukrajina,Ireland – Danska, Italija,Denmark – Norveška (12), Švedska,Montenegro – Grčka, Albanija, RusijaSlovenia – Danska, Italija,Georgia – Ukrajina (12), Rusija, AzejberdžanMacedonia – Albanija, DanskaCyprus – Grčka (12), Ukrajina, RusijaCroatia – Danska, Italija,Switzerland – Nemačka, Francuska, ItalijaLithuania – Ukrajina (12), Rusija, GruzijaBio sam malo dokon...

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...