Jump to content
IGNORED

Košarkaški derbi pbp, budimo ljudi


Lrd

Recommended Posts

Bravo cigani.Na ovoj utakmici dobili ste trenera, a verovatno i Mitrovića i Milovanovića.Doduše, ništa što ekcentrični ne može da usere dovođenjem tri debilna crnca i Boška Đokića.

Link to comment
  • Replies 110
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • kim_philby

    9

  • Weenie Pooh

    8

  • Кристофер Лумумбо

    6

  • Calavera

    6

Top Posters In This Topic

Dve neverovatne stvari u vecerasnjoj utakmici - posle vise od dva meseca vidjena je sigurnost u Zvezdinoj igri, a sa druge strane nikada mirniji Vujosevic. Ne racunajuci utakmice koje je Partizan dobijao 20+ razlikom, ne secam se da sam ga ikada video mirnijeg tokom celog meca. Kada god ga je kamera zumirala, cutao je, pravio grimase, ceskao se, gotovo da se nije video kadar u kome ima malo akcije, sto je zaista retkost.
pa nebitna utakmica zapravo. ili bolje receno: daleko je bila bitnija zvezdi i to se i videlo.moram samo da dodam da mi je zao sto milosavljevic nije kapiten ovog tima. lucic je suvise veliki deran a budala je car.
Link to comment
Bravo cigani.Na ovoj utakmici dobili ste trenera, a verovatno i Mitrovića i Milovanovića.Doduše, ništa što ekcentrični ne može da usere dovođenjem tri debilna crnca i Boška Đokića.
ja bih baš voleo da znam šta su to mitrović i milovanović pokazali. ajd mitrović, bila je ona jedna asistencija za raška gde se videlo da ima štofa, ali milovanović nije večeras baš ništa pokazao ono malo što je bio na parketu.
Link to comment

Ne bih nikome da utičem na utisak, ali meni je ovo najbezvezniji i najkliše derbi ove godine. Bez Savovića i centra u vidu bilo kojotovog man crusha bilo Samardžiskog, Simonović i Subotić katastrofalni, Partizan osim frankofonih importa u grču i smotan, igra po principu "ne znamo baš šta ćemo, ali guramo na starce, pa ako prođe - dobro!"Trebalo je da gledam Chelsea.

Link to comment
Je l' istina da se pre utakmice sa razglasa pustalo od Corbe "hocu majko, hocu, u gradsku cistocu..."?Nisu valjda toliko klosari?
jesmo.
Link to comment

super je zolo ali budala je stvarno srce tima ako vec ne moze (a i ne treba da bude) mozak tima. jedini je imao herca u sutu.lucic je u uzasnom kanalu. da li je berta povredjen?

Link to comment

Mislim da nije, odlicno su ga cuvali, nije dobio nijednom otvoren sut za 3, vec je silovao nesto van balansa, a onda se, kad je to izmasio, unervozio. Gledam ga na zagrevanju u poluvremenu, ne moze trojku da ubaci.

Link to comment
Je l' istina da se pre utakmice sa razglasa pustalo od Corbe "hocu majko, hocu, u gradsku cistocu..."?Nisu valjda toliko klosari?
ne kapiram, sta sa tim :huh:
Link to comment
Je l' istina da se pre utakmice sa razglasa pustalo od Corbe "hocu majko, hocu, u gradsku cistocu..."?Nisu valjda toliko klosari?
Mislim na poluvremenu. Svi iskulirali, bili smoreni zbog minus 10.Lucic me iznervirao za sve pare. Edited by Yoda
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...