Skip to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Parapsihopatologija™

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Setaj malo

Featured Replies

  • Author
kad sam bila mlada hodala sam 8-10 km dnevno, a u posljednje 2-3 g uglavnom opicim par km na traci u teretani 3x nedeljno + dnevno jedno 2 km prave setnje
Ja sve cekam da ponukana mojom temom pokrenes topik Šjedi malo. :s_dj:+1 na orderkinu konstataciju. Ali, to im nije samo od stepenica, nego su taki svud po tijelu. Jos je Rebecca West opisala taj narod sa zarom u engleskim joj ocima.
  • Replies 67
  • Views 10.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ono jes. morgana je zaista jedna zgodna zenska.

indi, kad ces ti ovamo? taman mozemo na 30C zaejdno od igala do djenovica s pauzama za kafane :Dmada je moja omiljena tura kotor-lepetane na +150C :isuse:doduse, 2 okuke prije lepetana pokupio nas je kolima (mene i drugaricu) dobrodusni stariji gdin i tako spasio sigurne smrti od dehidratacije.orderka, povuci rijec!

Edited by morgana

takodje volim da hodam i gde,u rasponu od nekoliko km, ne idem biciklom idem peskesamo mi malo dosadno ovo moje selo i kej po kojima hodam celog života pa mi potpuno neinspirativno za hodati sama i to ali onda vozim bicikl kojim mogu svuda dalje i šarolikije...pre nekoliko nedelja smo napravili 15tak km po Beogradu sa Banjice do centra pa do keja 25.maj pa do Brankovog mosta pa do Kneza Miloša na trolu :) i tako..i volim da odem na Frušku goru to mogu peške,skelom preko Dunava i prestopiram jedan malecki deo koji je grozan za hodanje zbog puta pa dalje peške kroz jedno seoce do brda pa preko brda do šume pa po šumi i nazad :)

Edited by ivy

Super je ova tema...Pesacenje je super jer ako hoces da "nagazis" mozes se dobro izmoriti , a opet ne zahteva toliko pripreme.Mozes da krenes lagano pa onda u pola zamisljenje rute ubrzas i tako...

Super je ova tema...Pesacenje je super jer ako hoces da "nagazis" mozes se dobro izmoriti , a opet ne zahteva toliko pripreme.Mozes da krenes lagano pa onda u pola zamisljenje rute ubrzas i tako...
Hahahha oh , dobro je ovo " pesacenje je super ako hoces da nagazis"Pesacenje je odlicna stvar.
  • Author

Jedna od fenomenalnih stvari u Melburnu je trim / bicikl staza koja povezuje veliko podrucje sireg centra i predgradja. Ono sto su uradili je da su povezali brojne postojece trim staze i parkove u celinu (prekidi su obicno vece saobracajnice ili neki veci objekti kroz koje se ne moze).da093110b7c611e28f8f22000a9e07b9_7.jpgUpravo sam se vratio sa nekih 22 km (2 x 11)... Super je naravno i za dzoging i za bicikl (bez ometanja od strane vozila, sjajno). Interesantno je da se ne koristi preterano, gustina ljudskog (i pseceg) saobracaja je minimalna. U stvari, podmazujem bajs koliko sjutra...Negde oko 18 km moram da priznam da su poceli da me bole papci, medjutim, njihova nagrada za trude je tu:

980d6542b7c611e296c022000a1f980f_6.jpg

Edited by Indy

meni se zapušili otvori na toj kadici, kamenac šta li, i sada ništa od mehurića :(jesi li imao taj problem?

  • Author

Nisam jos, da kucnem u drvo (u chelo, u nedostatku drveta), ali to je jos dosta novo. Kupio sam to jerbo sam imao neki problem sa palcem (noznim, nije za forum, mozda neko jede), a sad mi dobro dodje kad ovako lepo crknem.

E a za manje setnje do 7-8 km kada vam je najbolje vreme?Ujutru , uvec ili preko dana?

E a za manje setnje do 7-8 km kada vam je najbolje vreme?Ujutru , uvec ili preko dana?
Zavisi od godisnjeg doba i temperatura (i od toga kako podnosis toplotu).
meni se zapušili otvori na toj kadici, kamenac šta li, i sada ništa od mehurića :(jesi li imao taj problem?
uguraj u vrucu vodu nekoliko kesica limontusa, trebalo bi da se otopi kamenac (ako je kamenac)Ja tako cistim ketler

dobra ideja.inače i ja tako čistim ketler ali mi nije palo na pamet i za ovo :isuse:

  • Author
Zavisi od godisnjeg doba i temperatura (i od toga kako podnosis toplotu).
+1A takodje i od posla. Uskoro necu imati bas toliko vremena, tako da cu ove moje polumaratone ostavljati za vikend. A krace setnje (do 1h) cu da uguram gde mogu, najverovatnije ujutru, a mozda i u pauzu za rucak, samo ovo drugo ne u letnjem periodu.

e, dajte preporuke za neke korisne Iphone aplikacije za hodanje

Create an account or sign in to comment

Background Picker
Customize Layout

Account

Navigation

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.