Skip to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Parapsihopatologija™

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Stoni tenis

Featured Replies

On 9.3.2020. at 21:14, Zico said:

Planiram da kupim reket za stoni tenis, pa eto da priupitam i ovde za savet. Koliko para, gde ima, sta je bitno...  Za rekreativno igranje. Po prodavnicama ima od 2 do 5, hiljada, jedan lik na kupindu pravi kvalitetne rekete ispod cene, tako makar on tvrdi, da su ti ireketi sa takvim drvetom i takvim gumama skuplji, kod njega slicno, cena se krece od 2, 3 do nekih 5 hiljada. 

 

Ne kupuj u radnji.:D

To što se prodaje u radnjama je za rekreativca koji igra tipa jednom u par meseci. Mada, ako si takav onda je svejedno šta ćeš da kupiš:D

 

  • Replies 88
  • Views 12.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Most Popular Posts

10 hours ago, askeladden said:

Baci link sa Kupindo.Moj predlog su Kineske gume i obicno drvo za pocetak.Corbor gume recimo.Merkuri.I obicno drvo da se i noge ukljuce.Plus je dugotrajnije.

Corbor Reactor gume.Te koristim i za pocetnika su vrlo ok.Galaxy Mercury su isto dobre a jeftine.

 

Ne zajabavaj čoveka.

Te kineske su đubre najobičnije, naročito taj smrdljivi Corbor reactor.

Po cemu su djubre?

Spora guma, koja, kao i sva slična kineska đubrenca, izgubi i to malo svojstava koje ima posle jako kratko vremena. A pride, nenadjebiv je smrad tih novih corbor guma.:puke:

Nemam pojma kome bih mogao preporučiti ovakvu gumu, sem nekom rekreativcu koji barely drži reket i igra stondžu par puta godišnje.

Al opet, ponavljam, ako je čovek ta vrsta igrača onda mu je sasvim svejedno dal će da igra sa corbor-om ili ovim nebulozama iz sportvision-a...

 

Trenutno igram jednom, dva puta mesecno, ali mi je u planu i kupovina stola, pa da malo uozbiljim stvar. U vec pomenutom sportvisionu ima raznih, kao sto sam vec rekao od 1, 2 hiljade do Timo Boll reketa koji kosta nekih 5 hiljada.  

@Apollo Creed

Kako ti se cini ovaj sa kupinda? Vidim da ima dosta pozitivnih ocena. Ili je najbolja kombinacija kupovati posebno drvo, gume...

A sta bi ti preporucio pocetniku?

Spora guma sa ok spinom i taman da nauci kako da povuce i kako da doda brzinu u udarac.Ako se redovno cisti,drzi solidno svojstva.

Ono sa Kupindo su vrlo ok reketi i vrede te pare.Kupi futrolu i zastitnu plastiku i sprej za ciscenje i ko Bog.

Ako Apolo ima bolji savet,poslusaj ga.

Edited by askeladden

@askeladden

Hvala na savetima.  

5 hours ago, askeladden said:

A sta bi ti preporucio pocetniku?

Spora guma sa ok spinom i taman da nauci kako da povuce i kako da doda brzinu u udarac.Ako se redovno cisti,drzi solidno svojstva.

Ono sa Kupindo su vrlo ok reketi i vrede te pare.Kupi futrolu i zastitnu plastiku i sprej za ciscenje i ko Bog.

Ako Apolo ima bolji savet,poslusaj ga.

 

Ovo "nauči" bi značilo da čovek počne da trenira...al u tom slučaju bi ga trener već posavetovao šta bi bila najbolja komb.

Ali pošto čovek igra izuzetno retko i ne verujem da ima nameru da se baci na neki ozbiljniji trening,onda je realno svejedno,corbor,sportvision reketi...

@Zico

Svakako je najbolje praviti svoj reket tj.posebno kupovati i drvo i gume.Al to ti je ozbiljna jebada ako ćeš time da se baviš...da li hoćeš def,off,all drvce,kakvu gumu na fh,kakvu na bh,tensor ili ne...a da ne govorim o "materijalima'...

 

Sta mislis o Palio gumama?Palio HJ 8000 i njihovo drvce?

7 minutes ago, askeladden said:

Sta mislis o Palio gumama?Palio HJ 8000 i njihovo drvce?

 

Nisam baš poklonik tih jeftinih kineskih guma,ali volim njihova drvca.

Imam neki palio energy više ne znam koji broj i baš je ok.Yinhe ima dobra drva,Sanwei fextra je super...uzimao sam ih za po desetak evra sa alija...

Samo bih ih "spajao" sa nekim ozbiljnijim gumama npr.xiom i sl.

 

  • 1 year later...

Slucajno naletim ova 2 dana na Kineske nacionalne igre, na YT mi iskocio stream, sta god to bilo :D. Finale naravno FZD protiv Ma Longa, i Fan spasio cini mi se 6 mec lopti, u 5. setu (igra se na tri dobijena) 4 uzastopne, strasno sta je pocinio backhandom jedno 5-6 puta, nisam video odavno da neko probija Ma Longa onako. Ako naidjete na snimak pogledajte, bas dobar i zabavan mec bio.

  • 2 years later...
  • Author

Da ne bude da SD Partizan nista nije osvojio ove godine, STK Partizan je postao sampion Srbije :D Jedan od odlucujucih poena nam je doneo starac Karakasevic od 48 leta.

  • 3 months later...

 

Edited by vememah

Create an account or sign in to comment

Background Picker
Customize Layout

Account

Navigation

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.