Jump to content
IGNORED

Stoni tenis


Lord Stef

Recommended Posts

On 9.3.2020. at 21:14, Zico said:

Planiram da kupim reket za stoni tenis, pa eto da priupitam i ovde za savet. Koliko para, gde ima, sta je bitno...  Za rekreativno igranje. Po prodavnicama ima od 2 do 5, hiljada, jedan lik na kupindu pravi kvalitetne rekete ispod cene, tako makar on tvrdi, da su ti ireketi sa takvim drvetom i takvim gumama skuplji, kod njega slicno, cena se krece od 2, 3 do nekih 5 hiljada. 

 

Ne kupuj u radnji.:D

To što se prodaje u radnjama je za rekreativca koji igra tipa jednom u par meseci. Mada, ako si takav onda je svejedno šta ćeš da kupiš:D

 

Link to comment
  • Replies 87
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Lord Stef

    17

  • stoutspectacledbold-head

    15

  • askeladden

    10

  • Grandilof

    7

10 hours ago, askeladden said:

Baci link sa Kupindo.Moj predlog su Kineske gume i obicno drvo za pocetak.Corbor gume recimo.Merkuri.I obicno drvo da se i noge ukljuce.Plus je dugotrajnije.

Corbor Reactor gume.Te koristim i za pocetnika su vrlo ok.Galaxy Mercury su isto dobre a jeftine.

 

Ne zajabavaj čoveka.

Te kineske su đubre najobičnije, naročito taj smrdljivi Corbor reactor.

Link to comment

Spora guma, koja, kao i sva slična kineska đubrenca, izgubi i to malo svojstava koje ima posle jako kratko vremena. A pride, nenadjebiv je smrad tih novih corbor guma.:puke:

Nemam pojma kome bih mogao preporučiti ovakvu gumu, sem nekom rekreativcu koji barely drži reket i igra stondžu par puta godišnje.

Al opet, ponavljam, ako je čovek ta vrsta igrača onda mu je sasvim svejedno dal će da igra sa corbor-om ili ovim nebulozama iz sportvision-a...

 

Link to comment

Trenutno igram jednom, dva puta mesecno, ali mi je u planu i kupovina stola, pa da malo uozbiljim stvar. U vec pomenutom sportvisionu ima raznih, kao sto sam vec rekao od 1, 2 hiljade do Timo Boll reketa koji kosta nekih 5 hiljada.  

@Apollo Creed

Kako ti se cini ovaj sa kupinda? Vidim da ima dosta pozitivnih ocena. Ili je najbolja kombinacija kupovati posebno drvo, gume...

Link to comment

A sta bi ti preporucio pocetniku?

Spora guma sa ok spinom i taman da nauci kako da povuce i kako da doda brzinu u udarac.Ako se redovno cisti,drzi solidno svojstva.

Ono sa Kupindo su vrlo ok reketi i vrede te pare.Kupi futrolu i zastitnu plastiku i sprej za ciscenje i ko Bog.

Ako Apolo ima bolji savet,poslusaj ga.

Edited by askeladden
Link to comment
5 hours ago, askeladden said:

A sta bi ti preporucio pocetniku?

Spora guma sa ok spinom i taman da nauci kako da povuce i kako da doda brzinu u udarac.Ako se redovno cisti,drzi solidno svojstva.

Ono sa Kupindo su vrlo ok reketi i vrede te pare.Kupi futrolu i zastitnu plastiku i sprej za ciscenje i ko Bog.

Ako Apolo ima bolji savet,poslusaj ga.

 

Ovo "nauči" bi značilo da čovek počne da trenira...al u tom slučaju bi ga trener već posavetovao šta bi bila najbolja komb.

Ali pošto čovek igra izuzetno retko i ne verujem da ima nameru da se baci na neki ozbiljniji trening,onda je realno svejedno,corbor,sportvision reketi...

@Zico

Svakako je najbolje praviti svoj reket tj.posebno kupovati i drvo i gume.Al to ti je ozbiljna jebada ako ćeš time da se baviš...da li hoćeš def,off,all drvce,kakvu gumu na fh,kakvu na bh,tensor ili ne...a da ne govorim o "materijalima'...

 

Link to comment
7 minutes ago, askeladden said:

Sta mislis o Palio gumama?Palio HJ 8000 i njihovo drvce?

 

Nisam baš poklonik tih jeftinih kineskih guma,ali volim njihova drvca.

Imam neki palio energy više ne znam koji broj i baš je ok.Yinhe ima dobra drva,Sanwei fextra je super...uzimao sam ih za po desetak evra sa alija...

Samo bih ih "spajao" sa nekim ozbiljnijim gumama npr.xiom i sl.

 

Link to comment
  • 1 year later...

Slucajno naletim ova 2 dana na Kineske nacionalne igre, na YT mi iskocio stream, sta god to bilo :D. Finale naravno FZD protiv Ma Longa, i Fan spasio cini mi se 6 mec lopti, u 5. setu (igra se na tri dobijena) 4 uzastopne, strasno sta je pocinio backhandom jedno 5-6 puta, nisam video odavno da neko probija Ma Longa onako. Ako naidjete na snimak pogledajte, bas dobar i zabavan mec bio.

Link to comment
  • 2 years later...

Da ne bude da SD Partizan nista nije osvojio ove godine, STK Partizan je postao sampion Srbije :D Jedan od odlucujucih poena nam je doneo starac Karakasevic od 48 leta.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...