Jump to content
IGNORED

Hannibal (2013, NBC)


Lrd

Recommended Posts

  • Replies 643
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Lrd

    104

  • Arkadija

    86

  • Calavera

    59

  • *edited by mod

    52

Meni je ova serija fenomenalna

Odgledao sam onomad prvu sezonu i sada zapoceo drugu.. pogledao prve 4 ep. :thumbsup:

Ova serija ce me gurnuti sa ivice zdravog razuma
Sve mi se dopada u njoj. Atmosfera zbog koje se cudno osecam, gluma, slucajevi, nadmudrivanje.. skroz se ubacim u to ko kako razmislja i zasto


p.s. kako Hannibal kulinari p. mu materina, tacno mi dodje da probam neki od specijaliteta

p.p.s. nisam cesto zalazio na gastronomske topice ali bih rekao da je renne poznat kao najvestiji kuhar kod nas™ na forumu, am?
cisto da znam, da mu se ne zameram :D

Link to comment

Ja sam se smorio baš tu negdje oko 3. ili 4. epizode druge sezone. Srećom pa sam prešao na ove skandinavske krimi serije. Mads je gotivan, stanje Vila donekle zanimljivo pratiti (mada nešto naprasno na pola prve sezone kao da su mu promijenili dijagnozu, odjednom je prestao da bude "socially awkward"), ali realno, glavni utisak serije su mi Hanibalova odijela i kuvanje. Kad su sa horora i psihološkog trilera prešli na gadnić, tad mi se smučilo. 

Link to comment

Vaj d fejs is hepening? Šta je, bre, ovo stvarno? Mitologija je potpuno i drastično promenjena sad.

 

 

 

Sad je Vil postao svestan da je ubica i postaje kanibal? Postao je to što je Hanibal hteo od njega da napravi?

 

 

Link to comment

Nije ubica. Fredi je verovatno zastekao negde a Hanibalu posluzio manbearpiga, kako bi ga zavarao i promenio mu obrazac ponasanja. Ionako o tome sa mamcima i varalicama tupi od pocetka sezone.

Link to comment

Nije ubica. Fredi je verovatno zastekao negde a Hanibalu posluzio manbearpiga, kako bi ga zavarao i promenio mu obrazac ponasanja. Ionako o tome sa mamcima i varalicama tupi od pocetka sezone.

 

Dobro, ali definitivno ga je ubio i uživao u tome. I jeo meso.

Link to comment

Ovo je već eskalacija bolesnosti. I više nema ni najmanje veze sa knjigama i filmovima. Vil postaje ubica u petoj brzini. A da ne pričam o gurmanlucima.

 

 

Ovaj što glumi Mejsona nikada, ali baš nikada niije glumio normalnu osobu.

Link to comment

Ovo je već eskalacija bolesnosti. I više nema ni najmanje veze sa knjigama i filmovima. Vil postaje ubica u petoj brzini. A da ne pričam o gurmanlucima.

 

 

Ovaj što glumi Mejsona nikada, ali baš nikada niije glumio normalnu osobu.

+1 na oba dela.
Link to comment

da zaboravih da pohvalim pitta. ne volim ga nesto preterano ali fino je odradio mejsona. tipujem da ce biti glavni negativac u trecoj.

Link to comment

Fuller malo previse igra na kartu laznih smrti. Postaje predvidiv..

 

 

 


Ovaj što glumi Mejsona nikada, ali baš nikada niije glumio normalnu osobu.

 

To je i meni isto proslo kroz glavu, ali za Jeremy Daviesa, koji je isti oni pogubljeni Will iz prve sezone..

 

A kad se prvi put pojavio Pitt kao Mason, pomislio sam na jos jednog vecitog ludaka Joe Pantoliana

 

960.jpg

 

Lici recimo na Ralphija iz Sopranosa..

Link to comment

Pitam se sta bi Vini rekao za Willove metode hvatanja reporterki...

 

- I can't let you go...

 

*pauza od 5 sekundi*

 

...until you've heard what I have to say :isuse: I onda dodaje you'll only have to be scared a moment longer! Ma daj!

Ostatak epizode naravno super. Realno, ne bi mi smetalo ni da je Will stvarno roknuo i pojeo Freddie, eto koliko verujem Fulleru. Za mene to i jeste poenta adaptacije, da talentovani autori ispricaju svoju pricu zasnovanu na nekom drugom delu. Ja vec znam sta se desavalo u knjigama, hocu da budem iznenadjen!

 

edit:

tumblr_mnxk2n4OJA1qm16qno1_500.png

Edited by Calavera
Link to comment

Meni je sjajno! Jedina mana je što ne mogu da uskočim u seriju i ćapim neko parče nečije skuvane kolenice, dinjstane butine ili flambiranog bicepsa.

Link to comment

i meni se dopada ova epizoda i nov razvoj događaja. jedini način da se hanibal uhvati je da se 100% ubedi u svoj scenario. a sam je hteo da bude prijatelj sa vilom. :D

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...