Jump to content
IGNORED

Hannibal (2013, NBC)


Lrd

Recommended Posts

  • Replies 643
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Lrd

    104

  • Arkadija

    86

  • Calavera

    59

  • *edited by mod

    52

Ocekivao sam da ce da uspore posle prethodne epizode (tacno bi zavrsili celu pricu do kraja sezone da su onim tempom nastavili) ali sto kazes ova epizoda je cist filer, koliko sam skontao ovaj sada ima savrseni alibi i ide dalje da se bavi socijalnim radom, a mi smo dobili filer koji je kao metafora odnosa hanibala i vila iz prve sezone.

 

Najgore od svega je najava za sledecu epizodu sa onim man-bear-pigom za koju mi se cini da ce biti i gora od ove epizode :(

 

 

Ceterum censeo: Alana je mamac za Hanibala.

Link to comment

Mene sve ovo počinje jako da iritira.

Zašto je ova epizoda bila potrebna, sem možda, da Hanibal ima da ubiije još jednog manijaka pride.

 

Ko je nova pacijentkinja kod dr Hanibala?

Link to comment

Ko je nova pacijentkinja kod dr Hanibala?

 

Срели су се у тунелу и кроз причу видели да не зна да пуца као она друга и ето...

Link to comment

Meni nije bila loša ova epizoda. Samo je imala prilično šupljina u sporednoj priči, tj social worker & healer. Takođe je zapetljancija sa Willovim povratkom na terapiju malo nejasna ali dobro, sve u službi pecanja Hannibala.

 

Dosta je ubedljiv glumac koji je odglumio psihopatu. 

 

Odlična scena kad Hannibal mazi životinju, a ovaj krene da izlazi. 

Link to comment

Mene sve ovo počinje jako da iritira.

Zašto je ova epizoda bila potrebna, sem možda, da Hanibal ima da ubiije još jednog manijaka pride.

 

+1 ko zna koji put

Zasto ja ovo gledam?

Link to comment

Pročitala sam da je nova pacijentkinja sestra Mejsona Verdžera. On je po knjigama i filmu, jedina žrtva dr Hanibala koji je preživeo. Mislim da ga je u filmu glumio Gari Oldman. 

Link to comment

+1 ko zna koji put

Zasto ja ovo gledam?

 

Ova epizoda je bila potrebna da bismo videli zajednički plan da Vil i Kroford love Hanibala na drugi način. Tj od gledanja lova ka gledanju robolova.

 

To verovatno nagoveštava i ono što smo videli u prvoj epozodi ove sezone. Kroford je napravio neki suvišan potez u momentu dok je Hanibal grizao.

Edited by McCabe
Link to comment

ovakvih epizoda sa random psihopatama je bilo i u prvoj sezoni samo su tada bile na pocetku sezone a ne ovako na kraju.

 

a glavni utisak epizode je sto cak i Hanibal posti na Veliki Petak.

Link to comment

poenta su dijalozi Vil-Hanibal, par recenica, kad H kaze kako je poenta terapije bila da se pojavi drugaciji Vil (poenta celog smestanja njega u zatvor blabla) odnosno da i on bude sposoban da ubije, plus zadnja scena kad kaze kako Hanibal nema moc nad onim sto se desi kada izadje iz svoje caure(misleci na Vila i njegovu transformaciju, caura-bolnica), uz osmeh, jelte, da nacini ubicu od Vila, poenta svega je da vidi sta ce se dogoditi, zabava za psihica plus uzivanje u pretvaranju daok traje cela Jack, Will, zakopavanje sekire prica... 

Link to comment

Mislim da ga je u filmu glumio Gari Oldman. 

yes, yes...

 

Mason Verger: I guess now you wish you would've fed the rest of me to the dogs.

Hannibal Lecter: No, Mason, I much prefer you the way you are.

 

:)

 

citam topic sa velikim oprezom, u zaostatku sam golemom. kaskam jos od 3 epizode.

Edited by Patty Lee
Link to comment

To uopšte nije objašnjeno.  Ni kako je ptica preživela. Valjda se računalo da će se izgubiti iz vida u moru drugih gluposti. A možda je i ona iz Fulerovog čarobnog tunela, direktno teleportovana u njen grudni koš 

Edited by Arkadija
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...