Jump to content
IGNORED

Hannibal (2013, NBC)


Lrd

Recommended Posts

Ali to sa dr Čiltonom mi je baš glupo. Pogotovo što ga je pogodila kroz staklo, pored Alanine glave, tačno u sred čela, a nije pipnula pištolj 2 godine.

 

Pogodila ga je u obraz, malo ispod oka, ali to ne menja apsurdnost cele scene, koja je prilicno trapavo izvedena. Miriam u stanju soka, dok se sva trese, otima pistolj i bez ciljanja onako opali i pogodi.

 

I posto su svi skocili na Fullera oko toga "kako je mogao da ubije Chiltona", sad se vadi da ne treba otpisati Fredericka i sugerise da nije mrtav. Ispada da mu sleduje u svakoj sezoni po neka nesreca kao neka interna zajebancija, dok ga na kraju Hannibal ne pojede.

 

Neozbiljno..

Link to comment
  • Replies 643
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Lrd

    104

  • Arkadija

    86

  • Calavera

    59

  • *edited by mod

    52

Ma ja sam rekla po sred cela, misleci na preciznost pogotka. Doduse bilo bi steta da uskrate Ciltonu deset godina kinjenja dr Hanibala, do momenta kada ga konacno ovaj pojede :)

 

Послато са U8815 користећи Тапаток 2

Link to comment

Pa naravno.

 

Mene je najvise iznerviralo sto je ovo sa Chiltonom zasenilo novo poglavlje u odnosima Willa i Hannibala, zato sam i napisao da je Fuller nepromisljeno skrenuo paznju gledalaca. Ali dobro, valjda je naucio lekciju..

Link to comment

Ovo sa preciznošću streličarstva Mirjam je smehoteka.

I rekao bih, slepo, adolescent-like™, zaljubiškaljenje™ Dr. Bloom u Hannibala, alzo.

 

No, to je samo televizija. Idemo dalje :)

 

 

Link to comment

U medjuvremenu se zahuktalo™, sad deluje nesto bolje od prve sezone. Nemoj gledati ako ti je prva bila smor, ali ako se dvoumis - gledaj!

 

nije mi bila smor, naprotiv, pogotovo od neke seste epizode, nego vidim da regularni gledaoci (citaj: koji nisu ti i lrd) najavljivali napustanje.

Link to comment

Tesko da je "realizam" karta na koju igra ova serija. Ne smeta vam sto starci sami podizu totemske stubove na kojima je nakaceno par desetina ljudi, sto u prestavi ne postoji nikakav prostorno-vremesnki kontinum (osim mozda onog nejosnovnijeg, da jedna osoba ne moze da u jednom trenutku bude na vise mesta, ali i to bi se moglo analizrati da li je svuda postovano), ... Smeta vam sto je neko ko je prakticno zavrsio obuku za FBI agenta pogodio sa nekoliko metara rastojanja coveka u glavu.

Link to comment

Pa , meni smeta još i to što je dr Hanibal, sam preneo dr Gideona sa svom pratećom medicinskom opremom iz svoje jazbine do stana dr Čiltona, po danu, neprimećen ni od koga. Onda lagano, smestio Gideona, postavio scenu za dolazak Čiltona i sve to tempirao oko vremena posete dva FBI agenta koji su upotpunili dekor.

Link to comment

nije mi bila smor, naprotiv, pogotovo od neke seste epizode, nego vidim da regularni gledaoci (citaj: koji nisu ti i lrd) najavljivali napustanje.

Meni ovo najuzbudljivija serija trenutno. GoT aside, to se ne vazi.
Link to comment

Pa , meni smeta još i to što je dr Hanibal, sam preneo dr Gideona sa svom pratećom medicinskom opremom iz svoje jazbine do stana dr Čiltona, po danu, neprimećen ni od koga. Onda lagano, smestio Gideona, postavio scenu za dolazak Čiltona i sve to tempirao oko vremena posete dva FBI agenta koji su upotpunili dekor.

 

Zato sto se krece kroz tunele..

 

 

Well, we had a lot of stuff that we cut out that we simply couldn’t afford to produce. The show has a very tight budget, and it’s very streamlined in its storytelling. We had scenes where Hannibal goes down into his basement kill room, where we saw Beverly Katz go, and he goes through a door, and he goes into a steam tunnel, and you see him following that steam tunnel, and he goes down for like miles and miles and miles. So we essentially established a way for Hannibal to get in and out of his house without anybody seeing him and use underground steam tunnels throughout Baltimore to get around the city. We simply couldn’t produce it and couldn’t find the time. In our minds, he goes down in the basement and goes out a secret door into the steam tunnels, and that’s how he got to Chilton’s house, and that’s how he got back into his house without anybody noticing, but we couldn’t produce it, so we lifted that element and have the rationale in our brains, if anybody asks the question—but we just weren’t able to show you.

 

Fulleru bas svasta pada na pamet..

Edited by Jimmy Kowalski
Link to comment

ima zamerki ali tesko da je hanibal i u knjizi a tek u filmovima neko od koga se ocekuje realnost. a zamerke za ljubavnu vezu cuvam za kafa se ispostavi da sve to nije vilova "varalica"

 

inace sumnjam da ce hanibal biti u bekstvu na kraju sezone. nisu jos ubacili no najavljrnog Pita koji bi trebao da mu bude pacijent.

Link to comment

Zato sto se krece kroz tunele..

 

 

Fulleru bas svasta pada na pamet..

 

I svi tuneli, gle čuda, idu u pravcu koji Hanibalu odgovara. :isuse:  

 

Fuleru bi bilo bolje da nije ni pokušao da objasni ovo.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...