Jump to content
IGNORED

Sergej Trifunović i VB, licimur(tm) ili ne?


dillinger

Recommended Posts

ovo je tipican istok pavlovic..ja mazohisticki pratim, toliko me iznervira jer je sujetno umisljeno govno, pomislim da ga skinem s pracenja, i onda iskuliram i odustanem jer su on i njegova pastva poseban fenomen za ovo drustvoa ovo javno pokazivanje dobrocinstva je i u tradiciji 'ako ne ispricam ko da nisam ni jebo''

Edited by InvisibleLight
Link to comment
Jel sad moze da se racuna da je zavrsio karijeru..ili srpska blogerska javnost ima trend da prasta ovakve sitne nestasluke iz mladosti ?
Ovo se vec zaboravilo, internet je to.
Link to comment

Ja ću morati u neku crkvu da odem da se zareknem da ću uništiti karijere Vuku Jeremiću, Borisu Malagurskom, Dušanu Bajatoviću i Istoku Pavloviću. Jooo, koji degenerik, majko mila!

Link to comment
... za tebe je pracenje Velikog Brata mala maca :DIstok je hardkor.
ne diraj mi VB i eurosong!iskreno, ko sto rekoh, VB pratim kad naidjem, i to vise 'slusam' nego gledam.. ko sto rekoh, al ima tu materijala koji me fasciniraedit - takvi koji prate IP-a i koji su sretni jer im je 'prijatelj' (a on jel, slavan) ce tu videti malicioznu akciju od strane ivyjbt-e i trenutak slabosti glavnozasluznog, isprovociranog IP-a Edited by InvisibleLight
Link to comment
Ja ću morati u neku crkvu da odem da se zareknem da ću uništiti karijere Vuku Jeremiću, Borisu Malagurskom, Dušanu Bajatoviću i Istoku Pavloviću. Jooo, koji degenerik, majko mila!
Sjajan izbor! Dižem za Slobu Milosavljevića, i dosta. Mada, ovi su mlađi
Link to comment
... za tebe je pracenje Velikog Brata mala maca :DIstok je hardkor.
Meni ppp rijaliti po mjeri. A još se ponešto i sazna i nauči.
Link to comment
oftopik al sta tacno?ako je dojaja mozda i ja zapratim.
ima dosta devijantnog ponasanja, kojim se izrazavaju ljudi iz podgrupa -drstvenih manjina, raznih fela (vidi geja, vidi avu i njen bekgraund,'kamuflaza', vincha,maja koja tom 'vristecom pojavom' pokriva nesto drugo, 'histerija ocaja'..ma cela glaerija likova)..ono 'laz koja govori istinu'nikog od njih ne osudjujem kad ovo kazem, ja volim takve likove (ne u smislu kao 'dobre ljude', to ne znam, nego su mi zanimljivi kao pojava), imam pravone mogu da objasnim, a i nije lako nekom ko to ne percipira istim senzorima:)edit- ovo mislim kad su ovakvi likovi ko sto su ih birali za ovaj VIP VBkad su 'obicni' ljudi, pa jos ordinarno nekulturni i neinteligentni, obicni prostaci onda 'show' totalno prodje ispod mog radara Edited by InvisibleLight
Link to comment
iskreno, ko sto rekoh, VB pratim kad naidjem, i to vise 'slusam' nego gledam.. ko sto rekoh, al ima tu materijala koji me fascinira
sestro rodjena :D
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...