Jump to content
IGNORED

Sergej Trifunović i VB, licimur(tm) ili ne?


dillinger

Recommended Posts

hvala vam. lako, iz foteljesto me podseti kako mi je drugarica rekla, zivela je u americi, koliko je tamo doniranje lako, uvek negde na sajtu imas dva klika i tako mozes da das dolar-dva itd.

Link to comment

Svaka cast ST na ovoj inicijativi i nadam se da ce biti ovom detetu od odlucujuce koristi. Sto se tice stila, pa nije on kriv sto je u Srbiji sve estrada i sto je prakticno jedini brod koji ima smisla zaljuljati upravo taj estradni. Uostalom, ako nekom smeta manjak stila uvek moze da osmisli slicnu inicijativu sa vise stila. Bar humanosti nikad ne bi smelo da bude dovoljno i previse.

Edited by harper lee
Link to comment
U pravu si, moja greška.
Pa to, smeta mi da se pored najvećih lopova u državi, makar i greškom, njihova krivica preliva na drugog.
Link to comment

Moja rođena sestra u ponedeljak, 08.04.2013. organizuje akciju prikupljanja priloga tako što će svako ko dođe moći da se ošiša i da plati koliko želi da priloži.Za to da će novac biti uplaćen na Tijanin račun mogu ja da garantujem.Više informacija ovde:http://www.facebook....206152949480978Ili kod mene na PM.edit: sličnu akciju ona i kolege organizuju na Sajmu kozmetike u subotu, gde će na štandu prikupljati priloge za Institut za majku i dete.

Edited by CTale
Link to comment

da li sam ja kreten ako mi je zasmetalo što se na rts-ovim vestima u pola osam apeluje za pomoć za tijanu?rts svi doživljavamo kao glasilo države. država, sada zvanično, apeluje na savest građana da uplate nešto što svi zaposleni već plaćaju. priznaje sopstvenu nemoć i krah sistema?čemu služi rfzo!? (retorsko pitanje)izvinite ako je već negde bilo, ali ovo mi je vrhunac cinizma.i da me ne shvatite pogrešno- slažem se sa većinom da sistem ne valja i da su teško bolesni ljudi prepušteni stihijskim akcijama, pa koja se primi. treba pomoći ovom detetu, ali mi je baš zasmetalo što to ide ovim kanalom. možda grešim. možda je na iniciijativu roditelja da bi se doprlo do što više ljudi, ostavljam i tu mogućnost, ali nekako mi baš nije bilo na mestu. mnogi su se uključili. oni su mogli da preskoče.

Link to comment
..
toni, videla sam.naravno da ne. napisala sam gore.gledala sam širu sliku. jednostavno sam izjednačila državni servis i državne institucije, ovoga puta rfzo, i poludela što su takvi kakvi su.priznajem, verovatno sam prenaglila vođena besom što za ovakav slučaj uopšte mora da se računa na dobrotvorne priloge i što ne postoji fond koji će to da reši u trenutku kada je neophodno, da pacijent ne čeka i ne rizikuje život.edit: ovaj istok je bednik. Edited by stormy
Link to comment
da li sam ja kreten ako mi je zasmetalo što se na rts-ovim vestima u pola osam apeluje za pomoć za tijanu?rts svi doživljavamo kao glasilo države. država, sada zvanično, apeluje na savest građana da uplate nešto što svi zaposleni već plaćaju. priznaje sopstvenu nemoć i krah sistema?čemu služi rfzo!? (retorsko pitanje)izvinite ako je već negde bilo, ali ovo mi je vrhunac cinizma.i da me ne shvatite pogrešno- slažem se sa većinom da sistem ne valja i da su teško bolesni ljudi prepušteni stihijskim akcijama, pa koja se primi. treba pomoći ovom detetu, ali mi je baš zasmetalo što to ide ovim kanalom. možda grešim. možda je na iniciijativu roditelja da bi se doprlo do što više ljudi, ostavljam i tu mogućnost, ali nekako mi baš nije bilo na mestu. mnogi su se uključili. oni su mogli da preskoče.
Da li placas pretplatu?
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...