Jump to content
IGNORED

Sergej Trifunović i VB, licimur(tm) ili ne?


dillinger

Recommended Posts

Meni samo smeta što je pola foruma pljuvaljo Milana Popovića (ili kako se zove) što je silne stotine hiljade evra donirao za porodilišta i bolnice, jer navodno pere biografiju, a hejluje se ovaj zato što je kao pokenuo akciju.A da je trebalo trebalo je, nego me čisto nerviraju dvostruki standardi ppp, ništa višeПослато са GT-N7100 користећи Тапаток 2

Link to comment
Ja ću morati u neku crkvu da odem da se zareknem da ću uništiti karijere Vuku Jeremiću, Borisu Malagurskom, Dušanu Bajatoviću i Istoku Pavloviću. Jooo, koji degenerik, majko mila!
Crkvu ili manastir?
Link to comment
Meni samo smeta što je pola foruma pljuvaljo Milana Popovića (ili kako se zove) što je silne stotine hiljade evra donirao za porodilišta i bolnice, jer navodno pere biografiju, a hejluje se ovaj zato što je kao pokenuo akciju.A da je trebalo trebalo je, nego me čisto nerviraju dvostruki standardi ppp, ništa višeПослато са GT-N7100 користећи Тапаток 2
pa ja ne primetih uopste pljuvanje po tom milanu kakoseveczove, nego po davanju ordena njegovom sinu-bebi
Link to comment

Pa preko toga se doslo do pljuvanja njega. I onoga nikakve pare ga nece oprati, pa makar donirao i osamsto tristo pesto meleona, na lomacu sa njimПослато са GT-N7100 користећи Тапаток 2

Link to comment
ovo je tipican istok pavlovic..ja mazohisticki pratim, toliko me iznervira jer je sujetno umisljeno govno, pomislim da ga skinem s pracenja, i onda iskuliram i odustanem jer su on i njegova pastva poseban fenomen za ovo drustvoa ovo javno pokazivanje dobrocinstva je i u tradiciji 'ako ne ispricam ko da nisam ni jebo''
U Srbiji to mora tako, IL...Jednostavno mora, dok god se ne uvede neka kultura da je pomoci detetu kome treba operacija, za koju nema lovu, bitnija od toga ko je koga kresnuo i ko je kome popusio u Velikom bratu i na Farmi...Svaka cast Istoku na tome.
Link to comment
Meni samo smeta što je pola foruma pljuvaljo Milana Popovića (ili kako se zove) što je silne stotine hiljade evra donirao za porodilišta i bolnice, jer navodno pere biografiju, a hejluje se ovaj zato što je kao pokenuo akciju.A da je trebalo trebalo je, nego me čisto nerviraju dvostruki standardi ppp, ništa višeПослато са GT-N7100 користећи Тапаток 2
Da li se radi o istim ljudima? Isti ljudi sa foruma su pljuvali po Popovicu a sada hejluju Sergeja? Nisam ispratio.
Link to comment

pored sveg govnjivog u nasem drustvu..zar se treba baviti porivima jednog strifunovica i njegovih reci upucenih javnosti?igrom slucaja znam tog lika,decko je CV manijak.ako se ta mala izleci,to je cilj.eh rambo.pa njega je sami bob spasijo da ga ne prebijem pre neko vreme.retka magarica.al takva zagrizenost u odbrani ili osudi,to je jebeni problem

Link to comment

imam utisak da se na ovoj temi svi slažete i navijate za istu stranu, ali nekako uspevate da se podžapate, to me čini ponosnom moderatorkom :Dnego javne ličnosti, sebriliti posebno - najkorisnije što mogu da urade je da pokreću, podržavaju i promovišu dobročinstvo, zar ne? ne nipodaštavam njihovu profesiju, ali realan doprinos mogu da naprave, te neka ga i prave, sa stilom i bez. jasno da postoji mnogo njih koji učestvuju u takvim akcijama, ali ne objavljuju. takođe, ima i prljavih zloupotreba, jebga. kad čitam žutu štampu, pa onda neka kokoš priča kako najviše voli da kupuje garderobicu za svog kera, ili kad neki moron izbaci svoju jezivu modnu liniju npr. futrola za naočare od kornjačevine, pomislim 'brate, što te neko ne rebne porezom na moronluk i da tu lovu na pametne stvari". pa onda, angelina jolie, baš danas gledam neke fotke, otvara školu u kabulu, za devojčice koje će sedeti u klupama iz angelinine linije nameštaja. slogan: dokažimo da smo bolji od sergeja, donirajmo anonimno. jeste on u naslovu teme - ali realno, ovo nije priča o njemu, trebalo bi da je o tijani - a istok je ukrao šou.

tumblr_mkn744bo7O1rjssdoo1_500.jpg
ko je marko rajevic, zacetnik zaslugometrije i humanometrije?
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...