Jump to content
IGNORED

81, 82, 83, 84... novi zlatni san


Indy

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...

Isuse slatki šta ova najdivnija gospođetina prva svojega imena Tina Vejmut na basu ovdje radi, mogu svi ostali da pomotaju kablove, samo nju da puste da vozi ovaj gruv

 

 

  • +1 4
Link to comment
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
On 30.8.2022. at 18:11, James Marshall said:

Isuse slatki šta ova najdivnija gospođetina prva svojega imena Tina Vejmut na basu ovdje radi, mogu svi ostali da pomotaju kablove, samo nju da puste da vozi ovaj gruv

 

 

 

  • +1 3
  • Hvala 1
Link to comment
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

pre nekog vremena slušam radio i odjednom maksimum zbun. počinje pesma koju znam od početka do kraja, a ne pamtim kada sam je čula. jednostavno je znam, kao da je bila ugrađena u mene. pročitam još malo i shvatim da je ta pesma bila regionalni hit 80-ih, maltene samo kod nas (što ne iznenađuje, jer je teška orijentalija) - nešto kao alan ford. posle sam malo guglala i pevačicu čije ime takođe didn't ring any bells, a žena ima fascinantnu biografiju. bila je BIG kod nemaca i u indiji u to vreme, a za ostatak sveta (uključujući svoju domovinu) je, kako sama kaže, ostala britain's best kept secret. aktivna je i danas, vodi neki bluz festival i zajebava se kao matora :)

 

 

Spoiler

sad vidim da je obradila zorana pavić :D carski  

egzotiku valjda kompenzuje ovaj indijanac u spotu

 

 

 

  • +1 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...