Jump to content
IGNORED

Kuvajmo sa Wallom


wall

Recommended Posts

to vec odaavno postoji,propada ti brendiranja, i zove se knedle od hleba..moze biti i u obliku ,,salame,, u tom slucaju se zamota  u krpu i kuva se tako..ili knedle..a svasta ide unutra..cak mislim da je nesto staaaro austrijsko/nemacko jelo

Edited by ivy
Link to comment
  • Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • wall

    381

  • renne

    113

  • aram

    105

  • Аврам Гојић

    93

Top Posters In This Topic

Posted Images

@ivy, cek, cek. hajde mi molim te objasni ceo proces tog recepta? npr, ja jedino znam za knedle koje se kuvaju i u njih ide hleb, kao sto su npr knedle koje mogu da se dodaju u sos od lavackih snicli. ja sam mislio da se ovo sto bi smo mi brendirali przi u dubokom ulju.

Edited by hoffnung
Link to comment

e, zato sam i postavio ovo da se udruzimo. oduzmemo ili dodamo, pa na kraju neko proba to da napravi u svojoj kuhinji. :D takodje pretpostavljam da bi bilo tvrdo, ali verujem da ima nacin da ne bude tvrdo.

 

edit: ja nisam pomislio da bi moglo da se nakupi ulja toliko kao sto si ti opisao, vise mi je bilo da bi bilo tvrdo.

 

edit2: ne znam zasto mi se ovo cesto mota po glavi, sve sto zamislim nekako mi nema smisla, a opet razmisljam o tome, tj. kako napraviti nesto da ima smisla od tog hleba.

 

edit3: verovatno su ljudi vec eksperimentisali sa przenjem i nije se pokazalo kao ok, zato i nema u receptima.

Edited by hoffnung
Link to comment

pa mozes probati to sto si zamislio,nece ti nista biti,napravis eksperiment,proguglas malo pa napravis neku fuziju svega sto ti se cini logicni i ne tesko..tako bar ja :D..nije da ces upropastiti neku prime namirnicu pa da ti bude zao..igraj se..

Link to comment

pa mozes probati to sto si zamislio,nece ti nista biti,napravis eksperiment,proguglas malo pa napravis neku fuziju svega sto ti se cini logicni i ne tesko..tako bar ja :D..nije da ces upropastiti neku prime namirnicu pa da ti bude zao..igraj se..

 

igram se ja, tj. ekperimentisem, nego sam hteo malo da vas uvucem u igru, da sklopimo nesto sto ima smisla i to ubacim u vrelo ulje.

Link to comment

igram se ja, tj. ekperimentisem, nego sam hteo malo da vas uvucem u igru, da sklopimo nesto sto ima smisla i to ubacim u vrelo ulje.

 

 

ahaam..pa onda nastavite...tu ima hleba to me ne zanima..

Link to comment

Hoću da pečem krompir.

Ali neću onu harmoniku, mnogo se iznerviram dok sečem.

Dakle malo obariti, začini, u rernu.

Ako neko može da da specifikaciju minute, temperatura i sl.

Hvala.

Link to comment

Napravi pole.

Operi, iseci popola sa sve korom, na papir pa na pleh, pa malcice ulja na svaki i morske soli. Il obicne.

U rernu na dvesta trifrtalja sata.

Edited by ToniAdams
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...