Jump to content
IGNORED

Kuvajmo sa Wallom


wall

Recommended Posts

  • Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • wall

    381

  • renne

    113

  • aram

    105

  • Аврам Гојић

    93

Top Posters In This Topic

Posted Images

e, kasmo kod riba, na ovom iskusnom topiku, imam neke skushe smrznute bez glava. shta da im radim?

 

edip. da mogu da jedu probirljiva deca <_<

 

(olosh, to treba drzat gladno nedelju dana, pa da vidimo :s_w:)

Edited by gospa buba
Link to comment

(olosh, to treba drzat gladno nedelju dana, pa da vidimo :s_w:)

 

+1

ovo radi poso al moraju još samo malkice stariji da budu

 

istu taktiku su primenili moji roditelji kad smo napali pubertet brat i ja. oba konja po skoro 2 metra a ne možeš nahraniti a još vole da zanovetaju... kad izdominira glad sve se jede!! :)

Link to comment

+1

ovo radi poso al moraju još samo malkice stariji da budu

 

istu taktiku su primenili moji roditelji kad smo napali pubertet brat i ja. oba konja po skoro 2 metra a ne možeš nahraniti a još vole da zanovetaju... kad izdominira glad sve se jede!! :)

kakgod. ja sam ponudila shta je napravljeno, necesh, drugo nema. moz da se desi da im se otac sazali kad stigne, al to vec nije u mom domenu ^_^

Link to comment

odmrzni, pa podeli uzduš po polovini, da dobiješ dva fileta. predpostavljam da nemaju ni utrobu ako već nema glave. odsecu peraja i unutrašnje koskice.

so, pa na namašćen gril tiganj, da lepo zarumeni. preliješ im hcmuljem kad poslužiš. moji klinci udaraju po skuši samo tako, mada oni baš vole ribu.

bebac je od godinu dana satirao po pet sardina

Link to comment

odmrzni, pa podeli uzduš po polovini, da dobiješ dva fileta. predpostavljam da nemaju ni utrobu ako već nema glave. odsecu peraja i unutrašnje koskice.

so, pa na namašćen gril tiganj, da lepo zarumeni. preliješ im hcmuljem kad poslužiš. moji klinci udaraju po skuši samo tako, mada oni baš vole ribu.

bebac je od godinu dana satirao po pet sardina

vole i moji ribu, samo shto mi je skusha suva po prirodi, ona je suva i iz konzerve, ono ulje je malo vadi. pa bih ja u stvari nekako da nije suva...

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...