Jump to content
IGNORED

Kuvajmo sa Wallom


wall

Recommended Posts

  • Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • wall

    381

  • renne

    113

  • aram

    105

  • Аврам Гојић

    93

Top Posters In This Topic

Posted Images

Hocu, mada nisam ja ovo sekao (tako se prodaje, kao direktno za stir fry). Mozda je u stvari bilo malo ulja u pocetku (ja hocu da pazim na kalorije, jbg, mozda se zato dimilo).

Link to comment

aha, nisam ukapirao da nisi ti sekao. Ako se tako prodaje, onda garatovano već ima ulja. I definitivno ti za ovu vrstu jela ne treba voda, od toga se meso samo stegne. Ima sasvim dovoljno u mesu i ovim povrćkama

Link to comment
Hocu, mada nisam ja ovo sekao (tako se prodaje, kao direktno za stir fry). Mozda je u stvari bilo malo ulja u pocetku (ja hocu da pazim na kalorije, jbg, mozda se zato dimilo).
da,možda je bilo malo ulja a možda i da smanjiš vatru..taj tip posude na jakoj vatri gori sa strane gde nema ničega od hrane pa zato dimi..
Link to comment

Verovatno treba malo vise ulja. Ovo mi je ipak prvi put, moram da uglazbim odnos ulja prema kolicini materijala i velicini woka (koji je prilicno veliki, moze sigurno da se u njemu napravi za cetvoro, a ja pravim samo za 1, tj. sebe).

Link to comment

ma za prvi put je odlično,svaka čast..i vidiš da nije teško :)sledeći put možda da ipak smanjiš vatru da greje dno i malo više ulja u njemu,ne mora mnogo ali da ga dobro ugreješ pa onda naglo a žestoko..možda..

Link to comment
amelija, sta je zganjac?
nešto ovako:zganci2.jpgnisu njoki, njoki su dosta uobličeni a žganjci su više onako slobodnoumetničkog oblika
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...