Jump to content
IGNORED

NFL 2013


Prospero

Recommended Posts

  • Replies 964
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • freakns

    138

  • Prospero

    132

  • teacher

    107

  • Frank Pembleton

    53

Top Posters In This Topic

Posted Images

Leni car, najbolja #16-ica posle Montane - najurili ga iz NFL-a, otišao kod Henka Štrama u KC, uzeo SB4, prvu titulu za AFL tim, i ušao u HoF.ovo gore - Lombardi je bio suviše zajeban da bi dopustio iznenađenje...

Link to comment

U ovoj najavi Arene glede SB prenosa, sta uzvikuju igraci Denvera izlazeci iz tunela?Iako svake sezone obecam sebi da cu svaku ekipu pogledati makar po jednom, naravno da od toga ne bude nikada nista.Bilans propustenoga u sezoni pred izmakom:Remsi - sa njima mi je vec (pre)dugo tradicija da ih gledam jednom ili nijednom u sezoni, cesce nijednomJJ - videti pod RemsiAtlanta - nisu ni zasluzili boljeStilersi - :o ne pamtim da mi se ikada ista slicno desiloKardsi - :frust: Shame on me!Djetsi - ko ih jebeTampa - uglavnom ih pogledam, makar za taj jedan obavezni put, ali, eto, propusti se desavaju - valjalo bi ocekivati da budu bolji/manje losi iduce sezone, tako da bi se moglo racunati da se pogledaju i za vise od toga jednoga navrataHjuston - sta reci?Osecaj za filing mi govori da uzima Mening. :cry:Gledam Areninu emisiju sve u nadi da ce ukljuciti Dekija Golalica kao onomad, iako znam da nece toga biti.Evo ga! :Hail: Ha!Volem ga vise no caleta i kevu skupa!Kroz maglu se secam i njegovih tekstova ( o Nba? ) u " Tempo " - u, mada bih morao po tavanu rovariti da bih bio siguran da su bas njegovi tekstovi u pitanju, a ne da sam nesto pomesao, s obzirom da davno bejase.Je l' ovo Sakan nosa kacket Djuka kod intervjua " Vukova "?! :twak: :D

Edited by stoutspectacledbold-head
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...