Jump to content
IGNORED

Side Effects (2013)


3opge

Recommended Posts

Kao što je u uvodnom postu rečeno, previše je tu logičkih nedosljednosti da bi moglo da funkcioniše dobro kao cjelina.Soderberg ostaje ipak reditelj za blagajnu. Koji je uopšte njegov poslednji stvarno dobar film, traffic?
Meni su se svidela dva dela "Che".
Link to comment
lančikus, jesu li nam se ukusi u svezi sa filmom ikad do sada razišli? ja bih rekla da ne ^_^
nista, da pisemo par-nepar:)?jos da slusas neku dobru muziku, a ne one dipeshmod, kakva bi zemska bila, fijuuu!
Link to comment

ih, to mi je jedna od manjih mana, nego ne znaš ;)bez zezanja. neguje se jedna poetika na ovom podforumu film, pa u okviru nje jedna podpoetika koja za mene jako retko omane. mislim, sporićemo se mi o ulozi klinke u jagten-u i o MV u blue valentine, ali generalno, mogao bi pristojan bioskopski repertoar da se sastavi čitajući sve ovo.

Link to comment
ih, to mi je jedna od manjih mana, nego ne znaš ;)bez zezanja. neguje se jedna poetika na ovom podforumu film, pa u okviru nje jedna podpoetika koja za mene jako retko omane. mislim, sporićemo se mi o ulozi klinke u jagten-u i o MV u blue valentine, ali generalno, mogao bi pristojan bioskopski repertoar da se sastavi čitajući sve ovo.
вау, каква музика за моје напаћене уши.
Link to comment
вау, каква музика за моје напаћене уши.
Meni da zahvalis, znas kad bi ti izvukao ovakve note iz Gagorijusa(¿)
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...