Jump to content
IGNORED

Mleko


yolo

Recommended Posts

Ja doruckovao musli s mlekom, ostalo od juce i bi mi zao da bacim.Ako se ne javim do veceras, jbg, znate sta je ^_^Послато са HTC ChaCha A810e користећи Тапаток 2

Link to comment
Ono sto je zanimljivo u vezi ovih aflatoksina je to da su potpuno prirodni.Stavise, neki kazu da se proizvodi organske poljoprivrede odlikuju viskom mikotoksina. (Nemojte da me citirate za to).
to selo koje sam spomenula je na 1000 mnmmožda ima nekih drugih organskih sranja al' tamo nikad leta nisu vrela, tako da teško da ima ovog o čemu pričamo
Link to comment
to selo koje sam spomenula je na 1000 mnmmožda ima nekih drugih organskih sranja al' tamo nikad leta nisu vrela, tako da teško da ima ovog o čemu pričamo
Rak može da bude i slučajna mutacija, dakle ne izazvana dejstvom toksina, druge hemije ili radijacije i sl.Neka procena je da su samo dve trećine kancera izazvane hranom. Edited by Evi_
Link to comment
to selo koje sam spomenula je na 1000 mnmmožda ima nekih drugih organskih sranja al' tamo nikad leta nisu vrela, tako da teško da ima ovog o čemu pričamo
Ima raznih gljivica... nisu sve ljubitelji vrucine.
Link to comment
Rak može da bude i slučajna mutacija, dakle ne izazvana dejstvom toksina, druge hemije ili radijacije i sl.Neka procena je da su samo dve trećine kancera izazvane hranom.
pa to je i bila moja poentaal' nisam znala za ove 2/3
Link to comment

To je samo procena, mislim da potiče pre svega od Japanki i raka dojke. Tipa one imaju x verovatnoću dok se hrane ribom u Japanu, a 3x verovatnoću kad pređu na ishranu belih ljudi. Okrivljavalo se mleko i mlečni proizvodi za tu razliku, mada mislim da ne zbog aflatoksina. Druga statistička priča je za chorizzo, južni Portugal i kancer debelog creva (elem, pecite meso, kobaje i parizer out).

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...