Jump to content
IGNORED

House Of Cards


3opge

Recommended Posts

Nisam gledao još, ali iz trejlera je jasno da je pokojni.

Znam da neće to biti to bez njega, ali ipak me zanima kako su završili seriju.

Ne sećam se više najbolje šta se izdešavalo u predhodnoj sezoni, znam da je Kler na kraju sela na tron, da je predhodno ubila ljubavnika, sećam se i da su ubili (ili bar tako deluje) Li En, ali ne sećam se i zbog čega konkretno.

@Timmy Davno si pitao, ali tek sad vidim, ima još jedna sezone posle te.

Edited by mraki
Link to comment
  • Replies 519
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    60

  • Lrd

    38

  • MayDay

    34

  • MancMellow

    28

Pa Li En jer je znala previse, a vise nije bila u njihovom timu. Sezona se zavrsava muljacinom gde su za njega saznali umesanost u neke skandale, pa je on sam sisao sa trona i prepustio ga Kler po dogovoru da ga ova pomiluje, sto ona nije uradila na samom kraju, to je kao cliffhanger.

A Spejsi je ostao opcinjen onim boyscout okupljanjem sa Rejmondom Taskom i ostalima i skapirao da su to ljudi koji povlace konce, a ne ljudi na pozicijama, pa je hteo da se uclani, a ostavi Klerovoj da se bakcje politikom.

Link to comment

Jasno da je znala previše, nego ne sećam se kad je tačno puklo i šta je bio povod, sećam se da se zbližila sa Dagom.

 

Tražeći recap naleteh na ovo, wtf.

 

edit: ovo je bolje

 

Edited by mraki
Link to comment
22 hours ago, goofs said:

Kako su eliminisali Spejsija iz serije?

Nemam nameru da gledam ovo, uopste ne vidim kako ce ubosti poentu kule od karata kada je glavni igrac kome sve to treba da se obrusi na glavu vestacki sklonjen.

 

Ako neko pogleda bio bih zahvalan na sazetku.

 

On bi po scenariju trebao svakako biti eliminisan.

Ako si gledao BBC original(koji je bolji od ovoga) iz devedesetih onda znas kako glavni lik zavrsava na kraju.

 

Link to comment

Počeo ja da gledam...

Spoiler

Kler  je na vlasti 100 dana i ima dosta neprijatelja. Pokušaju čak i da je ubiju, a ona navodno sumnja da su možda isti ti i Frenku došli glave što ne bih rekao da je bio slučaj. Zvanična verzija je da je umro u krevetu pored nje, što očigledno nije istina, a novinari podpomognuti moćnom porodicom Šepard su vrlo znatiželjni. Šepardovi su Klerini prijatelji iz detinjstva, i naravno prepliću im se interesi, provodili su vreme sa Frenkom pre njegove smrti, očigledno znaju dosta toga i stavljaju joj to do znanja.

Iskopali su burmu iz Frenkovog groba i stavili je na njen krevet u Beloj kući što je maltene sf momenat, nerealno totalno...:isuse: Guraju priču kako je ona htela da se razvede.

Dag je na psihijatriji, posle priznanja da je ubio Zoe Barns. Veran Frenku i nakon smrti, i veoma kivan na Kler.

 

Ne mogu reći da je totalno sranje za sad, meni je i prošla sezona bila dosta loša. Guraju neke nove priče a stare zanemaruju što su radili i ranije, videćemo šta će biti od svega toga do kraja. Spejsi fali, to nije upitno.

Edited by mraki
Link to comment

Gleda još ko?

Spoiler

Ubiše Keti Durant kao od šale, ova je znala šta joj se sprema ali nije uspela da pobegne i zaštiti se, još nerealnije od onoga kad ju je Frenk gurnuo niz stepenice. Da ne pominjem to da podpredsednik ucenjuje predsednicu lešem bivšeg ljubavnika koga je za tu priliku dovezao u krug Bele kuće...

 

Link to comment

Ја збинцовао јуче целу с6. Бзвз. Јбг кад на почетку не знаш дали ће бити 6 или 66 сезона, па мислиш после 5 да ће их бити још бар 3, а онда на брзину заврши све за 8 епизода и то без главног лика 

Link to comment

Ja sam iscitao sta se izdesavalo jer zaista nema smisla gledati zadnju sezonu. Ko god da je fan bilo koje od sezona neka jednostavno odustane i u glavi izmasta kakav god vec kraj hoce, ganrat ce biti bolji od ovog smuljanog.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...