Jump to content
IGNORED

MLB '13.


stoutspectacledbold-head

Recommended Posts

Strasburg poceo odlicno, no bez prave podrske. Onda je usledila serija startova, gde je bacao promenljivo, a napad cak i davao nesto.To se valjda vraca za proslu sezonu. Ostavljas top startera van ekipe u doigravanju. :isuse:

Link to comment
  • Replies 83
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • stoutspectacledbold-head

    25

  • Miljenko

    20

  • Teixeira

    14

  • freakns

    11

Strasburg poceo odlicno, no bez prave podrske. Onda je usledila serija startova, gde je bacao promenljivo, a napad cak i davao nesto.To se valjda vraca za proslu sezonu. Ostavljas top startera van ekipe u doigravanju. :isuse:
Tu jeste Dejvi poj'o gomno.
Link to comment
  • 2 weeks later...

Ispadanjem i Ouka, posten covek nema koga bodriti po finalima.Sinoc pogledao malo u SL i kupili me obadvojica, i Vaka i Kerso, dogurali do 6. ininga za, rekao bih, i manje od ure i pol i to ko od sale.Sta je posle bilo, pojma nemam, ali posto, nakon Friza, nije bilo vise zgoditaka, znaci da posle nije bilo nista vise. :D

Link to comment

Cardinalse sere za medalju, to je sve sto mogu da kazem. Ili su potpisali pakt sa nekim "tamo gore". Na prvom mecu se volsebno iscupali u 10. iningu. Sinoc dobili mec sa 2 hita. :isuse:Dodgersi imali 2. i 3. bazu bez auta i nista.Pomalo neocekivan mec u Bostonu, gde je takodje pao samo jedan poen.

Link to comment
  • 3 weeks later...
  • 1 month later...
  • 1 month later...
Masahiro iz in da hauz...Sent from my iPad using Tapatalk HD
To dodje tak' nekako logicno, ne?Mislim, ic ne znam coveka, ali svaki dan u posledjnih, koliko, metar, dva dana samo o njemu vesti.Te ostace u otadzbini za 8 milki po sezoni, te stigao je do Amerike, te svaki jebeni tim ga 'oce... Milki 155 za ugovor 4+3, plus obestecenje Rakuten Zlatnim Orlovima od 20 milki.Sta reci?Valja li to cemu?
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...