Jump to content
IGNORED

Australian Open 2013 - play by play


Ros

Recommended Posts

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • renne

    249

  • dùda

    84

  • Nesh

    66

  • Max Morlock

    58

Nit samse nerviro...nit sam skako na kraju...... i Nole se pravo smorijo...a kažu danas je samo Endi Smarej mogo ga dobiva...Rafo brate ozdravljuj...aman-zaman...šta ću sad sovi silni čipsovi i kikirikiji

Link to comment
mozda onako kao kad zuris i u prolazu popijes kaficu sa ortacima. Nece se Novak tu dugo zadrzavati
pre dve godine, kada je zeo svoj drugi AO napisao sam da ce biti fantasticno ukoliko NJole do kraja karijere dostigne njih dvojicu. mislio sam da su Guga i Courier sasvim dostizni, ali da ce trebati i malo srece dostici Edberga i Beckera. Lendl, Jimbo i Agassi su izgledali skoro nedostizni.oh kako sam samo pogresio :)danas je NJole u drustvu Edberga i Beckera po broju slamova a obzirom da je siguran na prvom mestu do Monte Carla vec je osigurao da ce prestici Edberga po broju nedelja provedenih na prvom mestu(Beckera je odavno prestigao), a slamovi Lendlq i Agassija se cini kao realne mete... usput je odigrao svoje 11. uzastopno polufinale GS cime je prestigao Lendla i samo je jos Federer(bese ono 21 ili 23?) ispred njega.covek polako ali sigurno krci sebi put medju legende.
Link to comment
mozda onako kao kad zuris i u prolazu popijes kaficu sa ortacima. Nece se Novak tu dugo zadrzavati
Iskreno, mislim da ce vec na RGu otici korak dalje. Njegov nivo igre na sljaci ima jedino Nadal, a on izlazi iz povrede. Ali, daleko je RG za nekakve prognoze. Za sada mu treba 1 ili 2 mastersa da obezbedi prvo mjesto za duze vreme. kao da je to najlaksa stvar va svijetu :D
Link to comment
Iskreno, mislim da ce vec na RGu otici korak dalje. Njegov nivo igre na sljaci ima jedino Nadal, a on izlazi iz povrede. Ali, daleko je RG za nekakve prognoze. Za sada mu treba 1 ili 2 mastersa da obezbedi prvo mjesto za duze vreme. kao da je to najlaksa stvar va svijetu :D
top 4 (Ferera cenim ali ne racunam) dele 4 GS titule. Novak je svoju odbranio tako da ima veliku prednost. Previse je on konstantan da bi ispadao u prvom ili drugom kolu. Bice on jos dugo broj jedan ako ga zdravlje posluzi. Jedino fa moze ugroziti Pirgo™ ako nauci da igra na sljaci. Vazno je uzeti Pariz jer to fali.
Link to comment
pre dve godine, kada je zeo svoj drugi AO napisao sam da ce biti fantasticno ukoliko NJole do kraja karijere dostigne njih dvojicu. mislio sam da su Guga i Courier sasvim dostizni, ali da ce trebati i malo srece dostici Edberga i Beckera. Lendl, Jimbo i Agassi su izgledali skoro nedostizni.oh kako sam samo pogresio :)danas je NJole u drustvu Edberga i Beckera po broju slamova a obzirom da je siguran na prvom mestu do Monte Carla vec je osigurao da ce prestici Edberga po broju nedelja provedenih na prvom mestu(Beckera je odavno prestigao), a slamovi Lendlq i Agassija se cini kao realne mete... usput je odigrao svoje 11. uzastopno polufinale GS cime je prestigao Lendla i samo je jos Federer(bese ono 21 ili 23?) ispred njega.covek polako ali sigurno krci sebi put medju legende.
To si znaci bio ti :naughty: . Znas koliko vremena trazim taj post gde neko predvidja Djokovicu 5 slemova do kraja karijere.
Link to comment
danas je NJole u drustvu Edberga i Beckera po broju slamova a obzirom da je siguran na prvom mestu do Monte Carla vec je osigurao da ce prestici Edberga po broju nedelja provedenih na prvom mestu(Beckera je odavno prestigao).
Edberga? Ako Nole ostane broj 1 do jeseni (što posle ove titule izgleda prilično realno) ima šanse da stigne Borga! :thumbup:
Link to comment
Iskreno, mislim da ce vec na RGu otici korak dalje. Njegov nivo igre na sljaci ima jedino Nadal, a on izlazi iz povrede. Ali, daleko je RG za nekakve prognoze. Za sada mu treba 1 ili 2 mastersa da obezbedi prvo mjesto za duze vreme. kao da je to najlaksa stvar va svijetu :D
Mislim da se Noletu cela sezona vrti oko RG, da ga ceka isto koliko ga je cekao Fedex; kapiram da ce sve akcije i plan treninga biti orijentisani oko Francuske.
Link to comment

Vajda je jednom rekao da Djokovica za onu seriju iz 2011 nije najvise motivisao Dejvis kup vec pobjeda protiv Melcera od 3-2 nakon sto je Melcer vodio 2-0 i imao brejk prednosti na RG 2010. Tada je sjeo sa Vajdom i rekao da ovako vise ne moze i da je potrebno da se vise radi. Njega, mozda vise nego bilo kog drugog tenisera, motivisu porazi, teska provlacenja protiv igraca koji nisu njegova klasa i neki down momenti kojima on prkosi. Mislim da je citava 2012 bila upravo to, uzasno frustrirajuca godina za njega gdje je skoro sve, ( osim finala AO) za njega bitne meceve, izgubio i nije uradio ono sto je objektivno mogao.Ove godine ce biti zvijer na slemovima, ostatak ce biti odradjivanje posla. Doduse, i to odradjivanje posla je dovoljno da bez mnogo muke dobije bilo koga van prva 4. Slemovi i cuvanje mjesta br 1. su jedine stvar koja njega interesuje. Odlican je onaj intervju za ESPN. Na pitanje voditeljke da li ce ove godine osvojiti career grand slam odgovara, parafraziram :" Svaki igrac se, kada osvoji AO, nada da ce osvojiti Grand Slam, sva cetiri slema u godini"

Link to comment
Vajda je jednom rekao da Djokovica za onu seriju iz 2011 nije najvise motivisao Dejvis kup vec pobjeda protiv Melcera od 3-2 nakon sto je Melcer vodio 2-0 i imao brejk prednosti na RG 2010. Tada je sjeo sa Vajdom i rekao da ovako vise ne moze i da je potrebno da se vise radi. Njega, mozda vise nego bilo kog drugog tenisera, motivisu porazi, teska provlacenja protiv igraca koji nisu njegova klasa i neki down momenti kojima on prkosi.
Obrnuto, porazen je od Melcera nakon sto je vodio dva nula u setovima i poceo treci set brejkom (slazem se oko motivacije).
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...