Skip to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Parapsihopatologija™

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Australian Open 2013

pobednik AO 2013 52 members have voted

  1. 1. zenski singl

    • Serena Williams
      38%
    • Victoria Azarenka
      7%
    • Maria Sharapova
      17%
    • Li Na
      3%
    • Agnieszka Radwanska
      0%
      0
    • Petra Kvitova
      0%
      0
    • Samantha Stosur
      5%
    • Ana Ivanovic
      11%
    • Jelena Jankovic
      7%
    • neko 10-i
      7%
  2. 2. muski singl

    • Novak Djokovic
      55%
    • Andy Murray
      15%
    • Roger Federer
      9%
    • Juan Martin del Potro
      3%
    • David Ferrer
      0%
      0
    • Tomas Berdych
      0%
      0
    • Jo-Wilfried Tsonga
      0%
      0
    • Janko Tipsarevic
      13%
    • Lleyton Hewitt
      1%
    • neko 10-i
      0%
      0

Please sign in or register to vote in this poll.

Featured Replies

vidim (a ne gledam :D ) penzostm očas posla do setaajd' da odbijemo junioru taj prvi gem na neiskustvo, da vidimo može li set da otkine ed.nikakve neizvesnosti u meču rao-koli, a očekivalo se da bude

Edited by duda

  • Replies 131
  • Views 17.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Posted Images

Nisam znao da je Tomik toliko kreten... A i babo mu izgleda...

koliko god da je kreten, još uvek je bolji od baba za dva koplja

Ima vremena. No dobro, eto prilike da se "navija" za Federera.

Sutra Tipsa oko 4, Ana u 9 a Nole posle nje

nije povredjen, ja nisam gledao al' tignor jeste :)http://www.tennis.co...0/#.UPpdIh072yo
Izgleda da je taktika sa kratkim slajsevima imala uspjeha, to je uvijek šansa protiv Delpa.
Nisam znao da je Tomik toliko kreten... A i babo mu izgleda...
Sta je uradio? Gledao sam jednim okom i sa 30% paznje i stekao utisak da je bio bas dobar mec.
Sta je uradio? Gledao sam jednim okom i sa 30% paznje i stekao utisak da je bio bas dobar mec.
Nista sto se tice igre nego kao osoba... Kaznjen zbog napustanja terena, pretio novinaru, odbio da trenira sa Hjuitom, hapsen, uslovno kaznjen izacen iz reprezentacije...

Jedan od rijetkih protiv kog navijam za Federera. Izgleda kao šabančina neopjevana.

Jedan od rijetkih protiv kog navijam za Federera. Izgleda kao šabančina neopjevana.
Bas tako.
Jedan od rijetkih protiv kog navijam za Federera. Izgleda kao šabančina neopjevana.
+1
Nista sto se tice igre nego kao osoba... Kaznjen zbog napustanja terena, pretio novinaru, odbio da trenira sa Hjuitom, hapsen, uslovno kaznjen izacen iz reprezentacije...
Jedan od rijetkih protiv kog navijam za Federera. Izgleda kao šabančina neopjevana.
ne izgleda ;)

Đoković nikada nije osvojio gren slem, kada je u prvoj nedelji odigrao maratonski meč (Sepi, Troicki, Rohus, Štepanek). Mislim da će tako biti i ovoga puta, ne zbog tradicije, nego zbog pokazatelja forme u kojoj se nalazi.

Pa ni ostali nisu bog zna šta pokazaliПослато са GT-N7100 користећи Тапаток 2

Đoković nikada nije osvojio gren slem, kada je u prvoj nedelji odigrao maratonski meč (Sepi, Troicki, Rohus, Štepanek). Mislim da će tako biti i ovoga puta, ne zbog tradicije, nego zbog pokazatelja forme u kojoj se nalazi.
slažem se sa ostatkom , samo bih izdvojila uso 2007, tu je bila sjajna forma, ali klinac, usro se u finalu ko grlica :D

Create an account or sign in to comment

Background Picker
Customize Layout

Account

Navigation

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.