Jump to content
IGNORED

Tenis 2013


renne

Recommended Posts

novak (ukoliko ovo juče nije bio samo neki eksces) će ispasti već od kverijaed.i da, priznvanje poena protivniku i to u tb, to samo novak može
Previše se priziva 2011, sam Novak počeo je previše da priča.Ali je stvarno fer plej car, uvek me ponovo oduševi. Prosto mi se čini da niko taj stav ne ceni dovoljno.
Link to comment
  • Replies 2.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • renne

    427

  • dùda

    232

  • Max Morlock

    163

  • Time Crisis

    120

Top Posters In This Topic

Posted Images

Previše se priziva 2011, sam Novak počeo je previše da priča.
Šta treba da kaže kad ga stalno pitaju, gubim sigurno sledeći meč, nema šanse? :P Biće bolji sigurno u nastavku... usoatlom, Kveri je na jedvite jade dobio Matoševića, pomalo i nezasluženo, nema on šta da traži u sledećem meču :)
Link to comment

odlican mec je sinoc bio almagro-has, poprilicno kvalitetan. Verujem da bi se svrsavalo masovno da su se igraci zvali nadal i djokovic.Almagro bukvalno imao penal za pobedu i pogodio Hasa.

Edited by sancho
Link to comment

Pa kad je vlasnik terena Rafin fan #1. :D Mada Gulbis reče da baš voli kad loptica odskače i da mu ne odgovaraju niske lopte... videćemo da li je to prazna priča ili ima tu nešto :)

Link to comment

Dimitrov mora da je od Mašenke pokupio sklonost ka samoubistvu servisom.A mislio sam da od one njene blamaže sa 3 duple greške zaredom protiv Pušniaki, ne može gore

Link to comment

Servira Roger na brejk loptu. Vavrinka mu vrati, on udari volej u mrezu i trazi celindz za svoj servis. Sudija mu ne da i Fed trazi da dodje supervizor koji ga isto odbije :lol:

Link to comment
Servira Roger na brejk loptu. Vavrinka mu vrati, on udari volej u mrezu i trazi celindz za svoj servis. Sudija mu ne da i Fed trazi da dodje supervizor koji ga isto odbije :lol:
I onda se bune kada ga zovemo Pederer.Pederer, pederer....
Link to comment

Fe no me na lan mec su odigrali Rafa i Gulbis. U pocetku sam navijao za Rafu jer sa njim i bez njega tenis nije isti. Posle je moju naklonost imao Gulbis jer je igrao sjajno i jer i on fali teniskom vrhu. Posle za Rafu i na kraju sam samo uzivao u tenisu i navijao da sto duze potraje mec. Dobio je Rafa zasluzeno, kao sto bi bilo zasluzeno i da je Gulbis pobedio. Gulbis je bio mnogo agresivniji i vise je reskirao i mislim da bi trebao da poradi malo na tom balansu izmedju agresije i osvajanja poena odmah i produzetka na jos par udaraca. Teniska publika je dobila susret Feda i Rafe. Berdih u odlicnoj formi, Marej, Conga, Delpo.Tako da ovaj turnir moze vrlo lako da bude najbolji masters ove godine.

Edited by bergasa19
Link to comment

pa novaku samo treba motiv ovih dana, tako barem izgledasada mu se žuri jer ako ne požuri, biće u velikom problemu za sledeći meč, conga već odavno odmaramnogo mi žao što nisam gledala meč gulbis-rafa, znala sam ja de će letonac da mu napravi probleme.ipak, nadala sam se da bi mogao i do pobede.mora erni još da radi (na svojoj glavi, pre svega) da bi počeo da dobija takve mečeve.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...