Jump to content
IGNORED

Tenis 2013


renne

Recommended Posts

  • Replies 2.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • renne

    427

  • duda

    232

  • Max Morlock

    163

  • Time Crisis

    120

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ova priča se ponavlja svako malo, ima tu više faktora ali mislim da je glavni snaga konkurencije. Ima još sličnih primjera, ne samo kod žena. I Hjuit je tako uzeo par gren slem titula na razmeđu generacija velikih šampiona, pa je veliki dio karijere proveo izvan deset najboljih.

Link to comment
kim je rodila dete, vratila se iz penzije i uzela još 2 gs, nju sex nije sputao ^_^
Da ali je ona imala sex i pre titula...Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2
Link to comment

Treba syme ovde da uleti i razjebe temu, realno bi čovek objasnio.Kakav jebeni nalet seksizmaПослато са GT-N7100 користећи Тапаток 2

Link to comment
iz ovoga zakljucujem da je djokovic prestao da jebe pre nekoliko godina.
jok, i on je poceo tek pre par godina... samo sto Njole vezba da jebe a Ana da bude jebana :D
Link to comment

al' se Dimitrov izdupliro, dođe mi žao momka... servirao na 5-3 i sa 3-4 duple na kraju se stiglo u tie-break i opet izduplira servis u prvom poenu :isuse: i izgubi prvi set :)e, a dokad mogu da editiram?evo već 3:0Dimi se raspao

Edited by mlatko
Link to comment

Novak je vratio brejk bez da je morao da vrati i jedan servis. Bugarce se ukenjalo za medalju ali je postavilo novi izazov za Viktora.

Edited by tsva
Link to comment
samo se nadam da nije gledao ovo nabadanje (njegovog) Milana jer će izaći nagužen protiv Dimitrova
nešto je i viško tupio na ovu temual' ovaj put ga razumem, jer za onakvu igru novaka teško je naći neki logičan razlogne sećam se kad sam ga gledala u takvom izdanju, igra mu se bukvalno raspalai nije mnogo bolji bio ni do kraja, nego je dimitrov izdominiraotm nisam odavno gledala gori meč, užas.izgleda je šarapova gadno pritisla mlađanog bugarčeta, onaj performans sa duplima će teško bilo ko da ponovinovak (ukoliko ovo juče nije bio samo neki eksces) će ispasti već od kverijasad mi krivo što celo vreme nisam gledala treći set has-almagro,u odnosu na ovo na centralnom terenu, tamo se igrao atomski tenissvaka čast hasu, nemac je toed.i da, priznvanje poena protivniku i to u tb, to samo novak može Edited by duda
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...