Jump to content
IGNORED

Tenis 2013


renne

Recommended Posts

  • Replies 2.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • renne

    427

  • dùda

    232

  • Max Morlock

    163

  • Time Crisis

    120

Top Posters In This Topic

Posted Images

dobar meč igraju sepi i gulbisizgleda da će da pobedi siroti mali bogatašako, sviđa mi se on, baš, a i nizutm je. a i još, volela bih da gledam kako će da počisti nadala

Link to comment

ne staje gulbis, ja sve nesto ocekujem da padne, odigrao je mnogo meceva u zadnje dve nedelje, a nije navikao na to. Imao je par meceva gde se bas provukao.ja bih rekao da nadalu savrseno odgovara da propusti mec na betonu. Nesto ocekujem da dobije gulbisa bez vecih problema.

Link to comment
ja bih rekao da nadalu savrseno odgovara da propusti mec na betonu. Nesto ocekujem da dobije gulbisa bez vecih problema.
pa ima istine u tome da je rafi odmor, posebno na betonu, samo plus, ali nikad nije dobra velika pauza u toku turnirai ja očekujem da dobije rafa, na njegovoj strani je iskustvo, mentalitet, glava generalno,ali gulbis ima sve (teoretski) da na betonu otrese rafu momačkie sad, to je teorija, praksa nema veze sa timto kao ono kad je nole trebalo da prvi put igra sa gulbisom (oficijelno)pa su ga novinari smarali da li je istina da ga na treningu nikada nije dobio.nole je rekao da je to tačno, ali i to da je pravi meč nešto sasvim drugotako i ovo sa rafom, zna se ko je tu šampionipak, računam da će mali bogataš da bude dodatno napaljen :wicked:
Link to comment

Ne verujem da može biti plus, odigrao je samo jedan meč do sada, sigurno da bi mu više koristilo uigravanje nego odmor. Gulbis će imati šansu, ali ipak zavisi pre svega od Nadala kako će odigrati.

Link to comment

Sjebace ga rafa mentalno, ucice mu u glavu.Gublis je cesto ima bar jedan raspad u sred meca, cak i u ovoj pobednickoj seriji, mislim da to Nadal ne prasta.Nego neverovatno je kako se Simon provlaci u ove prve dve runde, igra pravi wta, mislim da je osojio vise gemova na proitivnikov servis ukupno. Cini se da ce ga Anderson unezveriti.

Edited by sancho
Link to comment

Anderson igra sjajno u poslednje vreme. Ponadah se da će se tu bukmejkeri malo zajebati ali ništa od toga. Veliki favorit Anderson po njima, s čime se apsolutno slažem.

Link to comment
Sjebace ga rafa mentalno, ucice mu u glavu.Gublis je cesto ima bar jedan raspad u sred meca, cak i u ovoj pobednickoj seriji, mislim da to Nadal ne prasta.
Upravo je Nadal imao raspad protiv Harisona, kad je jedva dobio praktično dobijen prvi set. Videćemo, biće zanimljivo :)
Link to comment

'Nachi, Nadal-Gulbis sjutra vece, a? Nuto dileme za koga navijati! Gulbis mi je i inace simpatican, i navijao bih za njega kao za ispodpsa™, a s druge strane volio bih da vidim i QF Nadal-Fed. Inace, vjerujem da prolazi Nadalina, na glavu

Link to comment

^ Vrlo realan komentar sa tim avatarom. :DAl' stvarno, šta se desilo sa igračicom iz 2006 - 2008...

Edited by miki.bg
Link to comment

postala je slavna, dobila 10 milki $ od sponzora za 1 mesto na wta listi, proglašavana 2 puta zaredom za najsegsi teniserku, našla se u raljama medija koji su je zasipali komplimentima, jer se sviđala njegovom veličanstvu gledaocima/čitaocima, teško je nakon toga ostati fokusiran na vrhunski sport

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...