Jump to content
IGNORED

Tenis 2013


renne

Recommended Posts

  • Replies 2.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • renne

    427

  • duda

    232

  • Max Morlock

    163

  • Time Crisis

    120

Top Posters In This Topic

Posted Images

lepo čovek napisao

I just love that old Nole is back. The one who i fell in love with, showing real emotions, cursing, kicking, throwing rackets, roaring etc. Then he was nr1, sometimes he tried to be polite too hard. Nadal should be scared.
Link to comment

Ko je to napisao? Puno istine ima u tome. Prošle nedelje u finalu Pekinga, napisah negde, Nole je od početka imao onaj napaljeni i besni pogled... i na kraju je samleo onog metrosexualca :P

Link to comment
Ko je to napisao? Puno istine ima u tome. Prošle nedelje u finalu Pekinga, napisah negde, Nole je od početka imao onaj napaljeni i besni pogled... i na kraju je samleo onog metrosexualca :P
Verovatno komentar sa tennis.com, ima tu dosta die hard Novakovih fanova.
Link to comment
Visok i krupan. Mislim da je ovo odlucujuce, treba pokretati toliku telesinu satima iz ugla u ugao terena. U stvari, ja se ne secam igraca tolikih gabarita da je bio toliko visoko na ATP listi i da je pruzao tako fenomenalne partije. Freakns, anybody?
jedino Krajicek. on je bio slicne gradje, i kao i Delpo, pure power igrac.ima jos jedan, koji je bio poznat po svojoj visini i snazi, a to je Bill Tilden. doduse, on je gradjeom vise bio kao Pistol Pete, ali obzirom da je igrao 20ih i 30ih, tada je bio pravi dzin medju teniserima... samo, njemu snaga i visina nisu smetali da se krece savrseno, i da nije bio bolesna pedofilcina, danas bi verovatno bio Babe Ruth tenisa
Link to comment
jedino Krajicek. on je bio slicne gradje, i kao i Delpo, pure power igrac.ima jos jedan, koji je bio poznat po svojoj visini i snazi, a to je Bill Tilden. doduse, on je gradjeom vise bio kao Pistol Pete, ali obzirom da je igrao 20ih i 30ih, tada je bio pravi dzin medju teniserima... samo, njemu snaga i visina nisu smetali da se krece savrseno, i da nije bio bolesna pedofilcina, danas bi verovatno bio Babe Ruth tenisa
ja čitam post i na ime, odmah mi se upali lampica da mi je po nečemu poznat, kad ono, drugi bold objasnio :lolol:
Link to comment

Zanimljivo je pomenuti da je Joakim Johanson u Stokholmu prošao kvalifikacije i rutinski savladao Falju u prvom kolu. Za one koji ne znaju, bio među top 10 tamo negdje 2004-05 a posle toga skoro da nije vezao nekoliko nedjelja na terenu uslijed brojnih povreda. Biće zanimljivo vidjeti šta može protiv Raonića.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...