Jump to content
IGNORED

Odbojka


levi

Recommended Posts

Uroš je na ovom turniru napad odigrao dosta bolje od Nikića.

Možda povreda...

 

Dobar je bio, u globalu, Kovačević danas (uostalom, i broj osvojenih poena ipak nešto govori), ali meni, jednostavno, srce zazebe svaki put kada servis leti prema njemu :D Mislim da mu više leže kraći, onako ložački, stintovi, dok može da igra punom snagom (ne čini li vam se da je on pomalo buckast?) i dok ga ne pročita protivnik. Zgodno je za našu kombinatoriku i to što je levak, pa bloku treba više vremena da se prilagodi.

 

Kažu da tek treba da se popravi u ubrza, valjda do kraja 2017. treba da bude 100%.

 

Super, vidi se pomak, prošle godine je na Svetskom kupu umelo da potraje koliko i pauza između setova, otprilike... Pa još kad se veže nekoliko uzastopnih - a obično se više koriste u završnicama setova - potpuno ubije ritam i dramatiku. Doduše, to je bilo u tehnološki zaostalom Japanu :D

 

Kako su tada igrali... A što kaže Muwalid treba napraviti mesta jednom Egiptu, Meksiku...

 

Hajde Egipat, ipak na Igrama svaki kontinent treba da ima predstavnika, ali je gimnastika kojom je Meksiko upao zaista fantastična. Bukvalno su se plasirali sa "B" normom, na tom putu potpuno izbegavajući iole ozbiljne konkurente. I ceo sistem kvalifikacija je bio retko nebulozan - sa, praktično, dva Evropska prvenstva u tri meseca i Poljacima kojima 10:1 na Svetskom kupu nije bilo dovoljno za direktan plasman.

Link to comment

...a verovatno najveći apsurd od svih je bio taj da je Kanada, kao drugoplasirana sa severnoameričkih kvalifikacija, otišla na Poljsku, Francusku i ostale aždaje, dok je Meksiko nagrađen za treće mesto turnirom na kome je trebalo da bude bolji od Tunisa, Alžira i Meksika.

Link to comment

Al' mi ne idu ova nabrajanja, bas sam Milicic & Milicic :D Prvo dvaput ubacim Rusiju (umesto Poljske, kao sto su me lepo ispravili), a sada dvaput Meksiko. Elem, Meksiko je trebalo da bude bolji od Tunisa, Alžira i Čilea (a ne, je li, samog sebe).

 

Sent from my E2105 using Tapatalk

Link to comment

Brazilci se raduju kao da sutra ne igraju, znaci ovo im je bio cilj :ajde:

 

sutra nas pustaju, vec je bio red

 

 

 

...poslato sa prinudnog...

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...