Jump to content
IGNORED

Basket news


Ros

Recommended Posts

  • 4 months later...
  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...

Eeee tugo...

 

KK Bosna.. pa ne znam da li je vise i na aparatima sto se kaze.. istupaju iz lige

 

Jbt, da Sarajevo kao grad ne moze da im pomogne.. ne mogu da verujem  :/

Link to comment

A što bi im pomagao, ovo im je bar treći raspad u posljednjih desetak godina. Ako ne znaju da vode, ako prave više minusa nego plusa, ovo treba da bude ishod a ne kao kod nas sipanje u blizance i održavanje lešine.

  • +1 1
Link to comment

gledao. dzikic je toliki egoist da je zasluzio da ga srdjan otera u tri lepe ali zna kosarke. svidja mi se kako analizira utakmice i igrace. i ima dzile onaj nekakav ulicarski govor.

a pavlovic pa ko svi u crnu goru sa pa neki padezi nisu u najboljim odnosima:D.

interesantno je bilo da su mu treneri bili i dok rivers i meloun i da je igrao sa rondom i da ga onako hvali a imao je pavlovic dobru kilometrazu u nba

Link to comment
12 minutes ago, bradilko said:

gledao. dzikic je toliki egoist da je zasluzio da ga srdjan otera u tri lepe ali zna kosarke. svidja mi se kako analizira utakmice i igrace. i ima dzile onaj nekakav ulicarski govor.

 

+1 na ovo, to me je nerviralo kod njega i kad je vodio Partizan, svaku konferenciju za stampu je spustao sagovornike. Inace, ako se to istrpi, dobar je host, dobar su tandem, kao sto kazes dobro analizira i ogromnim delom zbog njega imaju tako gotivne i zanimljive goste (Lari fuckin Brown :hail: ).

 

Gledajte i epizodu sa Primozom Brezecom, lik je rekao "jebiga" jedno 120 puta za sat vremena razgovora, ne preterujem :D 

Link to comment

https://www.kurir.rs/sport/kosarka/3385013/sasa-pavlovic-jos-vozim-lebronov-bmw-nije-mi-uvalio-krs


I onda dolazimo do toga da si kupio auto od njega.

- Tako je, mada je išla neka priča da mi je on poklonio taj BMW, jer sam ga dobio jedan na jedan. A u stvari sam ga kupio.

Voziš ga i danas?

- Da, eno ga u garaži. To je stara "sedmica", super je auto, specijalna edicija, takva kola se više ne proizvode.

Nije te Lebron zeznuo u smislu da ti je uvalio neki krš?

- A ne, ne (smeh), odličan automobil. Promenio sam mnogo kola, ali ovaj ne. Dobro sam prošao.

:D

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...