Jump to content
IGNORED

Basket news


Ros

Recommended Posts

Boško Đokić objasnio na Areni. Ne mogu sad baš najbolje da opišem, u suštini nije ništa epohalno rekao ali me oduševio sa kojom lakoćom priča o košarci i koliko jednostavno objašnjava neke stvari iz utakmica.

 

Inače kad sam kod njega ide anegdota da je dobio otkaz u FMP-u jer je Vesni Čović rekao da "i ja volim da jedem mnogo ali to ne znači da se razumem u kulinarstvo" kada mu je ova objašnjvala nešto o košarci

Link to comment

 


Preminuo junak Evrobasketa 1993.

Izvor. B92, Tanjug | JT

Bivši košarkaški reprezentativac Nemačke Kristijan Velp preminuo je u 51. godini u Vašingtonu od posledica srčanog udara.

 

Velp je bio najzaslužniji što je Nemačka 1993. godine postala prvak Evrope, pošto je u finalu postigao ključnu trojku za pobedu nad Rusijom od 71:70, a potom je proglašen i za najkorisnijeg igrala šampionata.

 

Nije trojka, nego kos i faul nakon sto je zakucao preko nesrecnog Mihailova. Neka mu je laka zemlja, ali taman me podsetio koliki je baksuz bio taj Mihailov.

Link to comment

zakasnio za edit...

 

 

imena timova i igraca su izmenjena, kao na pesu ili winning elevenu...ne mogu tako da igram ali igra deluje lepo na prvi pogled.

Link to comment

Batum kaže da igra za Francuze ovog leta, što i nije iznenađenje.

 

Na drugoj strani Španci još uvek nemaju trenera, priča se i o promeni onog pravila da trener ACB ekipe ne sme da bude trener i u reprezentaciji ali je to na dugom štapu još. Pričalo se da je neki rok da se novi trener postavi do kraja februara, ali sad kažu da ni nema roka, da neće određivati datum nego kad bude bude.

Link to comment
  • 2 weeks later...

jbt. bertrans opet sjebao ligamente 6-8 meseci oporavka

kako taj dečko nema sreće, ako se vrati ikada u profi basket biće to veliki uspeh

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...