Jump to content
IGNORED

Basket news


Ros

Recommended Posts

  • 4 weeks later...

 

 

Quote

 

Džoel Embid postaje Francuz?

Košarkaš Filadelfije Džoel Embid pokrenuo je postupak za dobijanje francuskog državljanstva.

 

Znaci ovaj bez problema moze da nastupi za Francusku a Tristan Vukcevic mora da ceka da napuni  21 godinu da bi  nastupio za reprezentaciju Srbije , Fibina pravila su nidje svezom :rolleyes:

Edited by Micko8
Link to comment

Cuj Dzoel. Od sada je Žoel kako se uvjek i zvao :sleep:

 

Bile je prica i prije 4 godine. Tada su Gober i Parker bili protiv naturalizacije.

Link to comment
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Koje je objašnjenje da nisu koraci? Bar dok sam ja trenirao, bilo je da iz pivota ne možeš dizati stajnu nogu - sem ako nije skok sa obe noge.

 

Kod wade-a je problem pomeranje stajne noge, ali ako zanemariš to, onda je čisto, posle pivotiranja diže obe noge u istom trenutku za šut. Ovaj klinac odradi pivot, spušta pivot nogu i onda kreće u korak/skok sa stajnom nogom. 

 

Aha, sad nakon ovog što napisa Joe D, vidim da sam u krivu. Nisam znao step through pravilo - da nisu koraci dok ne spustiš stajnu nogu ponovo na zemlju.

Edited by Profesionalac
Link to comment

Joël je sada i zvanicno francuz.

Francuska federacija je zatrazila da dobije pasos i danas ga je dobio.

 

Vjerovatno nece igrati na EP Ali vec iduce godine na SP bi trebao biti i naravno na OI gdje ce se cilja minimum finale.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...