Jump to content
IGNORED

Secanja na Ulisa, Pussy Galore, Ayanta*****************


Ravanelli

Recommended Posts

Nemam FB, tako da nisam ni mogao da znam da imam mali fan klub na njemu.Elem, film sam skinuo jos letos ili proletos, a tek sada odgledao (kad se pojavi engleski prevod). Jednom sam probao u avgustu, al mi nije legao, pa sam ga odlozio za kasnije tj. jesen. I to je to.

Link to comment

mislim da je problem do keša za server, mada možda i grešimsajt vode bivši diskutanti serbian cafea, pa fb92, pa parapsihopatologije - ulis i pussy galorepreporučujem zapraćivanje fb stranice p.u.l.s.e-a, gomile dobrih stvari

Edited by Ravanelli
Link to comment

nije, čova redovno izbacuje i dalje. rekao mi je cifru za neku neverovatnu količinu autorskih tekstova koje su uradili kontributori puls.aposlednji zajeban koji sam pročitao je bio o vrtoglavici

Edited by Ravanelli
Link to comment

"na prvom mestu?" - na kom je to jeziku? Enivej, iznervirali smo ga.Sajt se konacno otvara (nije u vreme uragana Sendi). Izmedju ostalog jako me nervira sto imaju embedded plejere i muzika pocinje automatski. To nije bas ok od njih, ako ovo citaju, nek prime 1 komentar (posto mi na mail ne odgovaraju, ko god da cita, ako uopste cita, oficijelni email).

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...