Jump to content
IGNORED

Košarkaška Reprezentacija Srbije


Joe D

Recommended Posts

Pa mozete da podelite sa nam te insajd informacije o Nedovicu, decko je uvek korektan bio, ne izgleda kao neka konfliktna osoba , redovno se odazivao , dolazio i povredjen na pipreme , realno on je za Milosavljevica avion  a ovaj drugi ce da ode na SP, bez namere  umanjujem Milosavljevicev ucinak u kvalifikacijama, plus Djordjevic je isticao Nedovica kao nosioca igre  reprezentacije u buducnosti, cudno kak mu se ne uklapa u ekipi posle nekoliko meseci  od te izjave.

Link to comment
  • Replies 28.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Joe D

    1671

  • theanswer

    1215

  • goofs

    1003

  • pbg12345

    951

21 minutes ago, Micko8 said:

Pa mozete da podelite sa nam te insajd informacije o Nedovicu, decko je uvek korektan bio, ne izgleda kao neka konfliktna osoba , redovno se odazivao , dolazio i povredjen na pipreme , realno on je za Milosavljevica avion  a ovaj drugi ce da ode na SP, bez namere  umanjujem Milosavljevicev ucinak u kvalifikacijama, plus Djordjevic je isticao Nedovica kao nosioca igre  reprezentacije u buducnosti, cudno kak mu se ne uklapa u ekipi posle nekoliko meseci  od te izjave.

I ja bih volio da čujem nešto na ovu temu. Hvala.

Link to comment

Za Nedaru slove priče da je piglu ko šest birčevića. Možda ne ovako, ali vrlo nizak košarkaški IQ, i to se vuče još od Dudinog vremena. Navodno je i iz GSWa izleteo jer nije mogao da pohvata šta-gde-kako treba da se igra.

Link to comment
2 hours ago, goofs said:

Za Nedaru slove priče da je piglu ko šest birčevića. Možda ne ovako, ali vrlo nizak košarkaški IQ, i to se vuče još od Dudinog vremena. Navodno je i iz GSWa izleteo jer nije mogao da pohvata šta-gde-kako treba da se igra.

to nisu price, to su cinjenice. Sale je ludeo od toga na prethodnim okupljanjima, Pesic ga je zakovo za klupu jer nije mogao da upamti dve akcije...

 

doduse, ni ja nisam cuo da je pravio ikakva sranja a po Mocinim inside informacijama iz advokatske komore izgleda da je malo vise od "glup ko cuskija"... kako god bilo, nesto me ne tangira previse sta je kada ga vec nema... nije Jokara ili Bogdan pa da lupam glavu sta se desilo

Link to comment

Bio je Nedara kaznjen jednom kada se na pripremama provodio do jutarnjih sati na splavovima. Tada je dobio opomenu pred iskljucenje. Ali to nema mnogo veze sa cinjenicom da ga Sale vise ne vidi kao bitnog igraca uprkos atleticizmu na kome insistira. Teova povreda apsolutno nista ne menja..

Link to comment
20 minutes ago, MiddleClass said:

Prije par mjeseci ga je vidio. Brzo je promjenio misljenje...

 

Sad ga ne bih ni ja zvao. Nek otpadne Birca i idemo po srebro.

 

Trener mora brzo da misli..

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...