Jump to content
IGNORED

Košarkaška Reprezentacija Srbije


Joe D

Recommended Posts

+1

 

Super su stare zasluge ali da budme iskren bar ja vise ocekujem da Teo tu udje da smiri kada zatreba, da neki ludi pas i vise pomaze sa klupe u igri ai van nje. Apsolutno je suludo ne praviti tim oko najboljeg NBA centra koji ima 24 godine i koji se super slaze sa Bogdanovicem koji ima 26 godina.

 

Teo da odradi labudovu pesmu, mozda neku trojku a la Selektor za napetu pobedu i naklon do poda. Doduse taman i da ne da ni jedan kos u Kini opet je zasluzio sve pohvale ali nemojmo se zajebavati oko koga se treba graditi igra i ciji je tim.

Link to comment
  • Replies 26.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Joe D

    1671

  • theanswer

    1204

  • goofs

    956

  • pbg12345

    910

Tim je Bogdanov i Jokićev, tu nema puno priče. Teo je supporting role kao i većina ostalih koji će imati značajnu minutažu, od kojih Bjelica jedini naginje da bude bliži ovoj dvojici nego ostatku. 

Link to comment

mislim da je to promasena prica

poenta ove ekipe i jeste u tome sto ima nekoliko opcija

mi ako budemo ekipa jednog coveka, kog god, nista uraditi necemo

nije to nasa kosarka

 

 

sto se konkretno reprezentacije tice, pa uz tea i bjelicu imali smo krstica kao glavnog nosioca

hocu reci, traje taj proces, nije da su se juce pojavili novi kvalitetni igraci

 

 

Link to comment

Već smo jedno prvenstvo odigrali sa četvoricom centara, a sada se takođe ukazuje takva prilika. Na toj poziciji imamo izuzetnu prednost u odnosu na konkurente i to treba da iskoristimo. Međutim, jedno su ideje na papiru. Na igračima je da se spreme i da kroz rad dođu do kvaliteta koji ta prednost može da nam donese – kaže Đorđević.

Link to comment

sve lici da ce zaista pokusati sa omiljenom forumskom taktikom "jokic na 4" 

nadam se da pogresno tumacim njegove reci

mozda samo hoce da vodi raduljicu zbog vanterenskih razloga, marjanovica kao specija, a jokica i milutinova jer su prvi izbor

Link to comment

Ako idu 4 centra, nama je tim maltene poznat: Teo, Jović, Micić, Bogdan, Gudurić, Milosavljević, Lučić, Bjelica, 4 centra. Nema logike, al šta znam, ovo mi deluje najrealnije. Možda uleti Simonović umesto Gudurića ili Milosavljevića. Možda otpiše trećeg pleja, Micića, ništa mi više nije jasno. 

Link to comment

ali da pored 1 birce mi izmisljamo toplu vodu na 4 zaista nema smisla :fantom:

salu na stranu, kalina je to igrao uspesno u reprezentaciji, simanic, pa zasto ne i smailagic, sve je to donekle kocka, ali opet su nekako smislenija resenja od jokica na 4

a zaista ne vidim sta drugo u ovoj postavci sa 4 centra

Link to comment

Vodi 4 centra jer nema  petlju  da izbaci Raduljicu sa konacnog spiska :) Ja sam jedan od onih koji bi voleo da vidim Jokica ponekad na cetvorci  sa Milutinovim u tandemu , mislim da bi dobro funkcionisali.

Edited by Micko8
Link to comment
30 minutes ago, garmonbozia said:

Radulja rekao da je u Kini igrao četvorku, eto rešenja.

Ovo. 

 

Plus na intervjuu sa Raduljom, ovaj je toliko opušten i ubeđen da ide, kao da se to ne dovodi u pitanje. 

 

Radulja još spominje povratak u nba i da mu je omiljena pozicija u stvari zaista 4.

 

 

Link to comment
2 minutes ago, goofs said:

Vasa je po protekloj sezoni naš najbolji plej, ne treći plej, kakvo crno precrtavanje Vase.

Pa to i ja mislim.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...