Jump to content
IGNORED

Košarkaška Reprezentacija Srbije


Joe D

Recommended Posts

  • Replies 28.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Joe D

    1671

  • theanswer

    1215

  • goofs

    1007

  • pbg12345

    963

A sto se tice Sarenca, kod njega me sve nervira, zdeluje mi  prepotentno, ponavlja neke frazetine i   anegdote u prenosima non stop, zvuci mi potpuno  neartikulisano, kada pocne ona njegova rika dok se raduje ,totalno mi  je iritantan  kao komentator. Steta sto mi kao zemlja kosarke ne mozemo da iznedrimo barem jednog pristojnog komentatora , koji se razume u  materiju a da pristojno zvuci tokom prenosa.

Edited by Micko8
Link to comment

imamo i dobre komentatore, samo što nisu na RTS-u, to je ok

 

šta bi uopšte dobar komentator radio na RTS-u cele godine, i kad bi se nekim čudom tamo zatekao

Link to comment

Pa isto ko Sarenac. Prenosio bi Eurobasket i Svecko prvenstvo, u pauzama bi vodio neko Radovanje sa Kosjerinom i najavljivali grupu Knjaz i najnoviji singl Evo gola dade ga Kezman

Link to comment

Radovanje s kosjerinom. 

Konačno nešto. 

Jebe mi se za komentatore. Mogu da ih ne čujem. Ja ionako samo urličem kad naši dadnu koša. Tolko znam. 

Link to comment

Ljudima sa Arene treba odati priznanje jer oni nekako čitav taj nastup komentarisanja u paru bez jasnih podela uloga naprave da bude neprimetan. Znači, nemaš pbp čoveka i analitičara, nego imaš u suštini 2 pbp čoveka koji naizmenično rade pbp. Mislim da ljudi ne kontaju koliko je to teško. Generalno ljudi ne kontaju koliko je teško biti komentator i svakome koji 2h govori u etar bez prekida će se kad tad naći zamerka, te ovaj je analitičar, ovaj se previše loži, ovaj je previše smor itd ali kao i za politiku problem je tome što ti najneposobnije komentatore kao ove sa RTS-a plaćaš da bi te oni zajebavali stavljanjem jednog Dende u etar. Šarenac je čak za RTS standarde fantastičan komentator jer ima neku harizmu i ima neko znanje o košarci, nije totalni duduk. Njegova retardirana izjava o Edinu bi imala nekog smisla da se priča o javnom servisu a ne o privatnoj televiziji i upravo ga ta izjava opisuje najbolje. Dovoljno je pametan da skonta da treba da se ogradi i kaže "jeste to privatna televizija" al je u isto vreme dovoljno glup da iako je dobro svestan toga ipak izgovori to. 

Link to comment
On 24.7.2019. at 23:15, Heaviside said:

Mene Tegi izuzetno nervira, Šarenac ne, ali Tegi ima neko znanje, sasvim dovoljno za novinara. Njega košarka istinski i dubinski zanima. Karijeru su mu uništili nekompetentost u čisto zanatskom smislu, ludilo, paranoja i Božo Koprivica level ostrašćenosti i podele ljudi na zvezdaše i partizanovce.

 

Za razliku od Tegeltije Sarenac je makar igrao kakvu takvu kosarku,a i vala nagledao se utakmica

Link to comment

Za milsapa mi čudno i da je pozvan. 

Plamlara je i u nekim ranijim iteracijama egzistirao ako ne grešim. 

Popunjava tu neku obaveznu kvotu za bijelog čoveka. 

Link to comment

Uf gledam taj select team, kako bi ti leteli po terenu, Fox, Trae Young, Collins, Bagley, Allen, Isaac, Shamet, White...

A ta sestorka uopste nije za bacanje, Harrell ce im odlicno doci, mozda i Thad Young upadne, Brown i Smart takodje mogu pripomoci...

Sent from my SM-A510F using Tapatalk

Link to comment
53 minutes ago, Grandilof said:

Uf gledam taj select team, kako bi ti leteli po terenu, Fox, Trae Young, Collins, Bagley, Allen, Isaac, Shamet, White...

A ta sestorka uopste nije za bacanje, Harrell ce im odlicno doci, mozda i Thad Young upadne, Brown i Smart takodje mogu pripomoci...

Sent from my SM-A510F using Tapatalk
 

Mogu onda i kadetsku reprezentaciju da posalju.

Link to comment

jbt koliko je amerima otkazalo? 50 igraca?

 

ako se racunaju oni najbolji koji nisu bili i na prvobitnom spisku poput karija, dzejmsa, pa onda svi ovi otkazi bukvalno bi mogli napraviti 4,5 ekipa po imenima kvalitetnijih od te koja ce na kraju ici

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...