Jump to content
IGNORED

Košarkaška Reprezentacija Srbije


Joe D

Recommended Posts

58 minutes ago, napadaj said:

Što? Ja nisam gledao, ne znam šta je pričao. Užasan je u onom serijalu na RTS-u, humor ispod nule.

 

Na primer, sam naglašava da bi po njemu naš tim sa EP u ABA ligi osvojio šesto mesto. Na to mu je Đorđević rekao da to dosta govori o njegovom poznavanju košarke :DJedna od naših mogućih petorki sa tog prvenstva je Jović, Bogdanović, Lučić, Mačvan, Marjanović. Jeste ta medalja bila podvig, ali brate mili... nije mi jasno kako je uopšte moguće da čovek koji je u životu pogledao toliko utakmica toliko nema pojma. Lik je bukvalno ispod nivoa ljudi koji gledaju 5 utakmica godišnje i ponekad pročitaju neku košarkašku vest. Mora biti glup, u to nema sumnje, mora biti i da ga košarka suštinski ne zanima, ali opet... stvarno neverovatno. Ja sam se navikao na njega u prenosima, izbegava da se udubljuje pa me ne nervira previše, ne izbacuje gomilu statistika i tako dalje, basic stil komentarisanja. 

Link to comment
  • Replies 25.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Joe D

    1671

  • theanswer

    1204

  • goofs

    937

  • б1lme3

    908

22 minutes ago, Micko8 said:

Pa dobro pored Sarenca i Tegltija deluje kao da je genije i da zna nesto o kosarci:)

Mene Tegi izuzetno nervira, Šarenac ne, ali Tegi ima neko znanje, sasvim dovoljno za novinara. Njega košarka istinski i dubinski zanima. Karijeru su mu uništili nekompetentost u čisto zanatskom smislu, ludilo, paranoja i Božo Koprivica level ostrašćenosti i podele ljudi na zvezdaše i partizanovce.

Link to comment

Tegija više zanima sve oko košarke nego sama košarka i za to je odličan, posebno kad zajebava razvratnu komšinicu, odnosno pudlicu i doktora nauka i njihove sledbenike. O igri nema pojma, ali se time ni ne bavi.

 

1 hour ago, Heaviside said:

 

Na primer, sam naglašava da bi po njemu naš tim sa EP u ABA ligi osvojio šesto mesto. 

 

Ja sam se navikao na njega u prenosima, izbegava da se udubljuje pa me ne nervira previše, ne izbacuje gomilu statistika i tako dalje, basic stil komentarisanja. 

 

Hahahaha

 

I +1 za drugu rečenicu.

Link to comment
52 minutes ago, Fakundo Sava said:

Dok se nisam učlanio na ppp mislio sam da je Šareni  skoro svima omiljeni komentator  

 

I jeste skoro svima. Što otprilike pokazuje koliko prosečan gledalac poznaje košarku. 

Link to comment
6 minutes ago, napadaj said:

Tegija više zanima sve oko košarke nego sama košarka i za to je odličan, posebno kad zajebava razvratnu komšinicu, odnosno pudlicu i doktora nauka i njihove sledbenike. O igri nema pojma, ali se time ni ne bavi.

Šta znam, pratio sam ga dok sam bio mlad i glup i obično je goste na početku emisije pitao o dešavanjima na samom parketu, čisto kao uvod za teme koje on, lud kakav je, smatra primarnim. I nije lupao, normalna pitanja, primerena tv emisiji, nije za trenersku klinku ali ni ne treba da bude. Ne bruka se kao Šarenac, nisu uopšte isto nivo što se toga tiče. Svejedno je sramotan novinar, nije čudo što je proveo celu karijeru na sosu.

Link to comment

Tegi je odličan novinar, sjebalo ga je to što se nije iscimao u životu da avanzuje sa jbnog SOS kanala i što je sebe nekako načinio don kihotom u borbi protiv Čovića i vetrenjača. Pravopis mu je malo boljka, ali naučio bi bolje.

Link to comment
9 minutes ago, napadaj said:

Nije do cimanja, nego nigde drugde ne bi mogao da zajebava Čovićeve svedoke, tako da mu ostaju SOS i Instagram.

Pa ne baš... Cimao se on da piše na forumu B92, onoliko...

Link to comment

Da, odličan novinar (može i bilo koja profesija) koga je mrzelo da se iscima da nauči osnovna pravila svoje profesije. Takav još nije hodao planetom zemljom. Možda je mogao da bude odličan novinar, kao što bi manje-više svako mogao da bude odličan pekar/lekar/apotekar, kada bi pogodio svoju nišu, doživeo splet srećnih okolnosti kao Tegi 95-te, radio na sebi doživotno i izbegao da ga snađe neka fizička ili mentalna bolest.

Edited by Heaviside
Link to comment
34 minutes ago, radisa said:

Pa ne baš... Cimao se on da piše na forumu B92, onoliko...

+1

 

trener kadeta ako se dobro secam, cuj ne zna kosarku :fantom:

Link to comment

Pise Tegi i za Blic. Njega je jednostavno zeznulo sto je u sustini seljak i sto je dozvolio odavno da se upusta u kojekakve  kretenske svadje kod onih ukljucenja. Inace itekako zna kosarku

Sta god mislili o njemu, da nije njegovih emisija sve sto bismo videli i culi o prvenstvima kosarkasa bila bi dvominutna ukljucenja u Dnevniku i 15 minuta razgovora sa Vladom Djurovicem pre tekmi

Link to comment
7 hours ago, napadaj said:

Nije do cimanja, nego nigde drugde ne bi mogao da zajebava Čovićeve svedoke, tako da mu ostaju SOS i Instagram.

 

Ma Čović je tu 5-6 godina, šta je ovaj radio pre toga. Jbt, SP 2014. lik snima reportažu u hotelskoj sobi, ispred nekog ormara, krš kamerom i završava je reklamirajući konzervu Milica paštete. I onda se to emituje na kanalu dok dole u dnu ide tekst “SMS Muvanje na 5555”. Pa jbt, kako bilo ko da ga shvati ozbiljno onda.

 

Jedan misaoni eksperiment - zamislite ovu emisiju “U sustet svetskom prvenstvu” samo umesto Šarenca u odelu imaš Tegeltiju u odelu. Duplo bolja emisija. Još kad bi uspeo da zaobidje grobo-ganci trolovanja i te priče - sedam puta bolja emsija.

Link to comment
8 hours ago, Fakundo Sava said:

Dok se nisam učlanio na ppp mislio sam da je Šareni  skoro svima omiljeni komentator  

 

Nije mi omiljeni komentator, ali makar ranije nije toliko smarao. U jednom trenutku se pretvorio u nekog dedu mudrosera koji sve zna. "Ne treba sad zuriti", "treba ovako", "ne treba ovako" itsl. plus ispustanje raznoraznih krikova. Moguce doduse da je i pre 20 godina bio takav i da je bio bolji u poredjenju sa Dendom i Dobrosavom.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...