Jump to content
IGNORED

Košarkaška Reprezentacija Srbije


Joe D

Recommended Posts

O Šarencu dovoljno govori da je ekipu u kojoj su igrali dva NBA igrača, gomila EL igrača video na šestom mestu raspale ABA lige.:dry:

Nema više prenosa na RTS, inače bi zasigurno još po koji put ponovio anegdotu o braći Lavrinovič.

Radojević je tu najbolji samo prilikom prenosa EL i EC udavi sa italijanskom ili koledž košarkom. Edin mi je nekako izveštačen, iako ima odličan glas za komentatora i poznaje materiju.

Link to comment
  • Replies 28.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Joe D

    1671

  • theanswer

    1215

  • goofs

    1007

  • pbg12345

    963

ko sto rekoh ume edin biti naporan, ali mi se nekako cini da je to njegovo lozenje iskreno

ni izbliza npr kao kad aca nesretni stojanovic krene da podvriskuje kad "nasi" nesto urade

meni je on najsmesniji,a i kolega mu kad u studiju, gost (neki kosarkaski autoritet) nesto prica a oni onako smesno klimaju glavama odobravajuci tom sagovorniku :D

 

gde se seti "anegdote o lavrinovicima" :D

msm, da sarenac nije u stanju spomenuti litvaniju, a da ne krene u pricu o njima :D

 

Link to comment
14 hours ago, Heaviside said:

 

Na primer, sam naglašava da bi po njemu naš tim sa EP u ABA ligi osvojio šesto mesto. Na to mu je Đorđević rekao da to dosta govori o njegovom poznavanju košarke :DJedna od naših mogućih petorki sa tog prvenstva je Jović, Bogdanović, Lučić, Mačvan, Marjanović. Jeste ta medalja bila podvig, ali brate mili... nije mi jasno kako je uopšte moguće da čovek koji je u životu pogledao toliko utakmica toliko nema pojma. Lik je bukvalno ispod nivoa ljudi koji gledaju 5 utakmica godišnje i ponekad pročitaju neku košarkašku vest. Mora biti glup, u to nema sumnje, mora biti i da ga košarka suštinski ne zanima, ali opet... stvarno neverovatno. Ja sam se navikao na njega u prenosima, izbegava da se udubljuje pa me ne nervira previše, ne izbacuje gomilu statistika i tako dalje, basic stil komentarisanja. 

 

Šarenac: "Sada ja moram po prvi put da pomenem šta ste mi rekli kada ste postali selektor i kada sam vas ja pitao, da ne nabrajam šestoricu igrača koje ste pozvali u reprezentaciju, ja sam vam rekao - vi sa ovima u ABA ligi ne biste bili šesti....Pitao sam šta će vam ovih šest igrača, pa oni ne bi bili šesti u ABA ligi, a vi ste tada meni rekli - mi osvajamo medalju "

 

Govori o 2014. i verovatno je mislio na: Jovića, Kalinića, Birčevića (igrali u Radničkom te sezone), Katića, Simonovića i Štimca.

 

 

 

 

Edited by az67
Link to comment
7 minutes ago, pbg12345 said:

ko sto rekoh ume edin biti naporan, ali mi se nekako cini da je to njegovo lozenje iskreno

ni izbliza npr kao kad aca nesretni stojanovic krene da podvriskuje kad "nasi" nesto urade

meni je on najsmesniji,a i kolega mu kad u studiju, gost (neki kosarkaski autoritet) nesto prica a oni onako smesno klimaju glavama odobravajuci tom sagovorniku :D

 

+1

 

Вјероватно је тренутно што се тиче кошарке најпријатније слушати њега и Колета, мада бих волио да са мање задршке коментаришу АБА. Един је занимљив, има велико знање, има глас и смисао за хумор.

 

Шарени има глас и некако волим те његове ХОХОХО ОПА ИДЕМО тренутке кад се ствари добро одвијају по нас. Не прати кошаркашка дешавања и то не могу да разумијем, али у комбинацији са поткованим сарадником то су добри преноси.

 

Срђан Радојевић је одличан коментатор али мало досадан ако нема сарадника. Добро се уклапа са Плавшићем нпр.

Онај Иван са Арене има исто велико познавање колеџ кошарке нпр, али мене његов глас јако иритира, као и брзина којом испаљује информације.

Link to comment
5 minutes ago, Cane Vukic Prebranac said:

 

+1

 

Вјероватно је тренутно што се тиче кошарке најпријатније слушати њега и Колета, мада бих волио да са мање задршке коментаришу АБА. Един је занимљив, има велико знање, има глас и смисао за хумор.

 

Шарени има глас и некако волим те његове ХОХОХО ОПА ИДЕМО тренутке кад се ствари добро одвијају по нас. Не прати кошаркашка дешавања и то не могу да разумијем, али у комбинацији са поткованим сарадником то су добри преноси.

 

Срђан Радојевић је одличан коментатор али мало досадан ако нема сарадника. Добро се уклапа са Плавшићем нпр.

Онај Иван са Арене има исто велико познавање колеџ кошарке нпр, али мене његов глас јако иритира, као и брзина којом испаљује информације.

Jel on pisao na rahmetli fB92? 

 

Ili je taj Ivan prenosio baseball na Areni...

Link to comment
14 minutes ago, az67 said:

 

Šarenac: "Sada ja moram po prvi put da pomenem šta ste mi rekli kada ste postali selektor i kada sam vas ja pitao, da ne nabrajam šestoricu igrača koje ste pozvali u reprezentaciju, ja sam vam rekao - vi sa ovima u ABA ligi ne biste bili šesti....Pitao sam šta će vam ovih šest igrača, pa oni ne bi bili šesti u ABA ligi, a vi ste tada meni rekli - mi osvajamo medalju "

 

Govori o 2014. i verovatno je mislio na: Jovića, Kalinića, Birčevića (igrali u Radničkom te sezone), Katića, Simonovića i Štimca.

 

 

 

 

ako je vec tako, onda je mislio na 6 igraca iz aba, dakle bb umesto stimare

msm, kad bi uopste bilo btino sta je sarenac zamislio u svojoj glavi

Link to comment
3 minutes ago, cartman said:

Jel on pisao na rahmetli fB92? 

 

Ili je taj Ivan prenosio baseball na Areni...

 

то је тај са бејзбола

Link to comment

+1 na sarenog

 

najbolje da pustimo da nam deca slusaju edina i ne daj boze progovore taj bosanski :fantom:

kako posle sa rodjenim detetom da se sporazumes ukuci?

Link to comment
16 minutes ago, SNARC said:

 

Nema mnogo veze sa nacionalnom selekcijom..ali neka. 

A mozda se i krene u novi krug prepucavanja.

 

super lik :) 

 

Edited by levi
Link to comment

Šareni izgleda nije obavješten da se u BiH preuzimaju signali Arene i SK iz Beograda i da tamo ljudi uglavnom slušaju srpske komentatore. Toliko o tome da voli da priča o stvarima o kojima se ne raspita prethodno. Na 1 Edina dolazi 10 srpskih komentatora. 

 

Na stranu što je meni Edin ponekad naporan, za moj ukus ima iritantan glas i nekad suviše fura taj familijarni, jaranski način komentarisanja, pa mi to odvlači pažnju od sadržaja njegove priče. Ali komentarisanje mu je uglavnom ok, za razliku od nekih koji se zapetljaju previše u neke "ja kao neostvareni trener koji nikad nije dobio pravu šansu" ili "ja znam svu insajd terminologiju, sa'ću vam demonstriram" priče. 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...