Jump to content
IGNORED

Košarkaška Reprezentacija Srbije


Joe D

Recommended Posts

Šarenac je delovao da zna zbog konkurencije koja je bila borderline retarded. Pričao sam već kako je inicijalno 2-3 godine tripovao da u NBA postoji 1 za 1 bacanja u bonusu, pa ga je Zoran Radović stalno ispravljao. Tamo gde je bio, tamo je i ostao...Slično je i sa Ilijom Kovačićem koji vrti tri rečenice 20+ godina.

Link to comment
  • Replies 28.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Joe D

    1671

  • theanswer

    1215

  • goofs

    1007

  • pbg12345

    963

2 minutes ago, pbg12345 said:

e: onaj tast sto glasa (za) vucica i mnogo ga "gotivi"? :D

ne bih ja njega uzimao kao parametar za bilo sta :)

 

On je meni etalon Mileta™... U njemu je skup prosečnih osobina Srbina, dodveden do perfekcije...

Link to comment
8 minutes ago, radisa said:

On je meni etalon Mileta™... U njemu je skup prosečnih osobina Srbina, dodveden do perfekcije...

:D

i? jel kriv mile narod ili je do elita (koje sludese mileta narod)?

pitam za kaubojca :fantom:

Link to comment
26 minutes ago, radisa said:

Lajavi Krelac... To je bilo posle™...

pevac krelac.

 

pojavio se tamo 2011. i predstavljao sa kao trener kadeta i stalno iznosio neke stvari iza kulisa, ko je sta radio i skime. insajder™. nakon nekog vremena i stalnog izbegavanja da kaze koju rec i o igri kao trener bilo je jasno da to nije istina. bilo je odmah na pocetku sumnje da je on ali posto je bilo zabranjeno spekulisati o identitetu forumasa nije se islo dalje od toga. moderatori su pratili njegovu ip adresu i znali su da se nalazi u npr. turskoj gde je tamo represtacija ili neki nas klub imao pripreme, ali to naravno nije bilo javno.

nakon jubilarnog stotog bana koji je dobio zbog ostrog jezika, deo ekipe se otcepilo zajedno sa njim i osnovali su forum avangarda, gde je pisao pod nikom teglica ako se ne varam, nisam pisao tamo...posle je valjda i sa tog foruma otisao na neki vip ili slicno...

imao je ponekad dobre postove i zanimljive upise ali nista vise od toga.

na kraju je bilo steta sto se pojavio jer je odneo sa sobom veliki broj kvalitetnih likova i upropastio odlican kosarkaski pdf.

 

najjaca scena je bila kada je lik vodio sos kos ili zona press sta je vec to bilo i vidis ga da uopste ne obraca paznju na pricu gosta i da umesto toga cita forum. a bio je dovoljno glup da ne stavi svoj profil na anonymous. jasno se videlo kada je kucao na laptopu a u profilu mu se vidi da pise post, zavrsi kucanje i odjednom se pojavi njegov post na forumu... kao i alt-tabovanje izmedju foruma i nekog drugog programa. 

debil. ;D

Link to comment
1 hour ago, James Marshall said:

Tegi da je pametan da radi neke yt/fb lajvove, tvič, sa uključenjima, ono, usro bi se od para. Muđa bi mu čistio SIMOD patike. 

 

Mislim, čovjek je bio Teša prije Teše. Oni momenti "Cedeviti", prđenje u slušalicu, čašćavanje Denim kozmetikom za doprinos srpskoj košarci, pa pola ovih jutjubera bi dala lijevo jaje za autorstvo nad par takvih viralnih momenata. 

Ja mu napisao to na instagramu pre jedno šest meseci. Odgovorio mi: super ideja, nađi sponzore pa da radimo :D

Link to comment

Pa i Edin je naporan sa prepricavanjima staaaarih prica koje je negde procitao, ili mantranjem o stvarima koje mozda vaze u NBA, ali ne i u Evropi (trojka iz ugla je najvredniji sut u kosarci). Mada ga nisam dugo slusao, mozda je prestao.

 

U sustini, problem je sto se komentatorski posao tretira kao "ja upucen objasnjavam neukima", a u stvari se cesto ispostavi da to nije bas tako. Meni treba neko da ima uvezban glas za takav posao, da pripomogne ako nesto propustim i da ne davi mnogo. Vecina pada vec na prvom koraku.

 

Sarenac ima ok glas i mozda je i zbog toga bio ok na pocetku. U poslednje vreme ga ionako slusam samo kad je reprezentacija (mada je pitanje da li uopste radi nesto drugo) i tu se pretvorio u babu narikacu. Neeeee, jaaaaaao, zzzzaassssto, ne treba sad zuriti, ovo je dobro itsl.

Link to comment

Sarenac je konstantno annoying i hodajuca neprijatnost ali je najgori kada upali onaj nema veze sa zivotom patriotizam. Tipa, 'Marjanovic je otisao u Ameriku i oni su mu se smejali a onda je poceo da im prodaje fore sa basketa koje u zivotu nisu videli.' :isuse:

Link to comment
25 minutes ago, Venom said:

Pa i Edin je naporan sa prepricavanjima staaaarih prica koje je negde procitao, ili mantranjem o stvarima koje mozda vaze u NBA, ali ne i u Evropi (trojka iz ugla je najvredniji sut u kosarci). Mada ga nisam dugo slusao, mozda je prestao.

 

U sustini, problem je sto se komentatorski posao tretira kao "ja upucen objasnjavam neukima", a u stvari se cesto ispostavi da to nije bas tako. Meni treba neko da ima uvezban glas za takav posao, da pripomogne ako nesto propustim i da ne davi mnogo. Vecina pada vec na prvom koraku.

 

Sarenac ima ok glas i mozda je i zbog toga bio ok na pocetku. U poslednje vreme ga ionako slusam samo kad je reprezentacija (mada je pitanje da li uopste radi nesto drugo) i tu se pretvorio u babu narikacu. Neeeee, jaaaaaao, zzzzaassssto, ne treba sad zuriti, ovo je dobro itsl.

i meni je edin kadkad naporan, ali edin je jednostavno kosarkaski komentator

covek je profesionalac u tom poslu

potpuno druga kategorija od sarenca

denda i pocivsi dobrosav i nisu komentatori

oni su tu zavrsili i ostali do penzije jer je to mesto bilo slobodno kad ihe je neki rodjo preporucio u rts

isto tako su mogli zavrsiti kao tehnicko osoblje, citaci vremenske prognoze ili portiri :fantom:

11 minutes ago, Mos said:

Sarenac je konstantno annoying i hodajuca neprijatnost ali je najgori kada upali onaj nema veze sa zivotom patriotizam. Tipa, 'Marjanovic je otisao u Ameriku i oni su mu se smejali a onda je poceo da im prodaje fore sa basketa koje u zivotu nisu videli.' :isuse:

:D

pa ono, generalno je nerpijatno kad se neki dokazani debil pocne pozivati na "nasu stvar"

dal to bio patriotizam, lokal patriotizam, cinjenicu da pukim slucajem sedite za istim stolom u kafani...

Link to comment
4 minutes ago, Nikodije said:

ako se ne varam sportklub ima prava za svetsko u kini? to je dobra vest

 

da nam malo radonjic prica o kantuu i antonelu rivi

Link to comment

reprezentaciju gleda i kuso i repato, pola onih koji gledaju srbiju na velikim takmicenjima nikada vise i ne gledaju kosarku mimo toga, pa takva publika i ne zahteva neki visok nivo poznavanja kosarke, strucnosti, suvislosti... tj mnogo im je blize to neko parapatriotsko brbljanje, dranje, naricanje i kukumavcenje  kada igra reprezentacija, nego da se sada tu pojavi neko ko bi to normalno i strucno komentarisao. plavsic bi npr bio odvec dosadan i neprihvatljiv za siroku publiku koja gleda srbiju na velikim takmicenjima, pitali bi se gde je sarenac

Link to comment

a i Plavšić je samo Radojevićev pomoćnik za saopštavanje rezultata i vremena, nije ni on neki stručnjak

 

dobar bi bio za površne pratioce, kad bi ga neko spustio u RTS umesto Šarenca

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...