Jump to content
IGNORED

Košarkaška Reprezentacija Srbije


Joe D

Recommended Posts

1 minute ago, nautilus said:

 

to su probali u denveru i zavrsilo se trejdom nurkica nakon koga je jokic eksplodirao na petici. mozda neka taktika iz naftalina sa dve petice, jokic i milutinov, ali to bi bio uzasan problem u odbrani.

 

pa zato cemo i imati problem da sve poslozimo, jer vodice na prvenstvo vrlo verovatno 4 ciste petice, a samo jednu cistu cetvorku. i onda ce tu morati da se izmislja kojesta kako bi bilo minuta za sve petice, i necemo mimo bjelice imati nikakvo resenje na poziciji 4. a da trosi jokica na 4 je sumanuto.

Link to comment
  • Replies 26.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Joe D

    1671

  • theanswer

    1204

  • goofs

    954

  • pbg12345

    909

7 minutes ago, salerokada said:

Gde ti ovde vidiš tu polemiku osim kod Filozofovog učitavanja iste drugima i one glupe garmonbozijine pošalice?

I niko, apsolutno niko, ovde ne skače zbog toga što je Kalinić zvezdaš, već zbog toga što je član prve petorke i važan šraf naše reprezentacije.

Što volim ove naivne francuske sobarice

Primetno je da simpatizeri CZ najviše napadaju ovu odluku Đorđevića, a simpatizeri Prtzn je opravdavaju.

I onda ja učitavam i projektujem... ...mkay.

 

(da li je to zato što je "član prve petorke i važan šraf naše reprezentacije", ili možda zato što je Zvezdaš, pa proradi klubometrija, neću da ulazim)

 

 

edit: ja sam maštao o nekim akcijama u napadu gde je Jokić na visokom postu i deli bekdor pasove Kalini, Bogdanu ili Lučiću. Ali sad je to ostalo samo na maštanju

Edited by Filozof manijak
Link to comment
18 minutes ago, Kubrick said:

 

Poenta je da je i ovde, i na drugim forumima, tw, u ril lajfu, napravljena opet polemika cigani vs grobari

i to je uzas da se tako gleda

 

Kalinic je i 2015 igrao malo kod Saleta u Francuskoj na EP ako se secate, i tad je bilo pitanja da li su ok, onda je Rio igrao ful, pa ga nije bilo 2017 zbog povrede.

tako da mozda tu ima dublje od snimka...o izjavi za Kosovo necu ni da pricam

 

ali je uzas samo po sebi da vecina ljubitelja kosarke ovako skace...da je Lucic ovako otpao, onda bi Grobari besneli, opet vodi Simonovica i sl

sad Cigani besne jer nema onog koji im je doneo prvu titulu i prekinuo dominaciju kkp, a Grobari likuju konacno Lucic i Dragan u prvom planu itd

 

npr meni je strasno da jedan sportista uradi ono sto je Kalinic uradio Macvanu, ali bih ga u svom timu imao uvek pre i Macvana i Dragana npr...kosarka i kvalitet pre emocija

tako bi trebalo da se gleda kad pricamo o kosarci, a ako hocemo ostrasceno toliko je idiota takvih (cak i na ovom "elitnom" forumu) da je lako naci drustvo

 

sta pises ti? kakva zvezda

jebote cinjenica da je kalinic igrao u zvezdi je za ovu pricu bitna i to sta je njegova surnaja juce imala za rucak

"skace se" ponavljam jer su se ljudi nadali da cemo biti kompletni nakon duuuugo vremena

kalinic je tu bitan jer je neizostavan deo ekipe rpoteklih godina, ne zato sto je ranije igrao za ovaj ili onaj klub

18 minutes ago, Filozof manijak said:

Dakle, činjenica da smo osvojili srebrnu medalju bez Tea, Jokića, Bjelice i Kaline, nije nikakav dokaz da možemo bez tih igrača?

 

Stvarno je fantastična rasprava...

jesi gledao proslo prvenstvo?

znas ko je igrao za koga?

jesi gledao kako nas je bogdan vukao?

da odemo sa tom ekipom na sp pitanje dal bi prosli grupe, a u nekom eventualnom susretu sa usa bi nas dobili 100 razlike

 

 

14 minutes ago, Nikodije said:

 

ne posmatras igrace kao nezavisne entitete van konteksta, ajde da vidimo sta su potrebe tima. mi imamo dva izvanredna centra + bjelicu koji je odlican sa loptom. dakle, cak i bez jokica smo tu pokriveni na sjajan nacin. s druge strane nemamo takvog igraca kao sto je kalina, ostala nasa krila su relativno prosecni igraci, tj ne postoji covek koji moze iole da zameni kalinino odsustvo. mada je glupo sto sam uopste uleteo sa tom tezom "bolje kalina nego jokic" to je sasvim nepotrebno, i bez tako dramaticnog prenaglasavanja/preterivanja svako bi trebalo da moze da shvati koliko je kalinic bitan igrac za nas, i imao bi mesto u svakoj reprezentaciji sveta van us of a

pa to ti kazem, iako se nacelno slazem sa tobom i kapiram sta zelis reci, uvesti jokaru, clana prve petorke nba u pricu je vrhunsko preterivanje

Link to comment
3 minutes ago, Filozof manijak said:

edit: ja sam maštao o nekim akcijama u napadu gde je Jokić na visokom postu i deli bekdor pasove Kalini, Bogdanu ili Lučiću. Ali sad je to ostalo samo na maštanju

 

Maštao kao što Kalinić mašta?

Link to comment
11 minutes ago, J.R. Cash said:

 

Toga se i ja bojim. Ako ista dodje glave Djordjevicu, to ce biti preterana lojalnost prema nekim igracima. Pod nekim mislim Raduljica.

+1

 

sluti na to

 

 

i naravno da "moze" jokic na 4, samo je to u startu nevidjen hendikep

da bi pomerio najboljeg igraca sa prirodne pozicije mora da postoji bas jak razlog

 

kalinic je prvo krilo  reprezentacije i prva zamena na 4 (zbog jel poznatih problema) u ovim okolnostima, ko to ne vidi, pa ucitava klubastvo i slicno ima ozbiljan problem

Link to comment
11 minutes ago, pbg12345 said:

kalinic je prvo krilo  reprezentacije i prva zamena na 4 (zbog jel poznatih problema) u ovim okolnostima, ko to ne vidi, pa ucitava klubastvo i slicno ima ozbiljan problem

+1

 

A ne razumem odakle logika da se najbolji centar na svetu ove sezone stavi na 4ku da bi na 5ici igrali Milutinov/Bobi?

Ne odnosi se samo na tebe, već na sve koji vide Jokića na 4ci.

Link to comment
2 minutes ago, salerokada said:

+1

 

A ne razumem odakle logika da se najbolji centar na svetu ove sezone stavi na 4ku da bi na 5ici igrali Milutinov/Bobi?

Ne odnosi se samo na tebe, već na sve koji vide Jokića na 4ci.

pa i kazem(o) da nema logike

vise se plasimo takvog razvoja situacije

Link to comment
43 minutes ago, salerokada said:

Gde ti ovde vidiš tu polemiku osim kod Filozofovog učitavanja iste drugima i one glupe garmonbozijine pošalice?

I niko, apsolutno niko, ovde ne skače zbog toga što je Kalinić zvezdaš, već zbog toga što je član prve petorke i važan šraf naše reprezentacije.

 

pa kako to onda vecina onih koji ne odobravaju potez su navijaci cz i obratno?

 

isti odgovor i za pbgd12345

Link to comment
10 minutes ago, salerokada said:

Pošto znaš da su većina onih koji se bune zvezdaši onda sigurano imaš spisak.

Daj da svi vidimo.

 

pa ne treba spisak, pogotovo vi sto ste redovniji i pisete vise jos bolje bi trebali da vidite

 

evo, napisao sam da bi meni Kalinic igrao uvek, kao prva opcija, uopste ne gledam cz vs kkp...isto mislim i da je Lucic odlican igrac, i da je imao bolju sezonu nego Kalina

smem da se kladim da je Lucic na mestu Kaline u smislu svega sto se desavalo i sklanjanja sa spiska da bi situacija bila obrnuta.

od juce drugari koji pizde su cigani, koji likuju su grobari, bacim pogled na tw isto tako, bacim pogled na drugi forum isto tako, zato i pricam ovde posto ovaj forum dozivljavam kao nesto sto bi trebalo da je iznad, mada kad vidim da samo opusteno pise li pise i dalje verovatno gresim

Edited by Kubrick
Link to comment

kako god, vidljivo je cije su kakve reakcije al nema veze, neka ja gresim (mada ne mogu nikako da gresim dok na forumu pise samo opusteno), ionako nisam redovan da bih se raspravljao, ubedjivao, ili napravio spisak a lako se napravi za par minuta kad se vrate stranice unazad

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...