Jump to content
IGNORED

Košarkaška Reprezentacija Srbije


Joe D

Recommended Posts

@Filozof manijakkalina kao clan prve petorke nije ironija

 

jel gledas ti kosarku uopste?

 

@theanswer

na ovom forumu?

ajde nadji mi jednog coveka za kog mislis da gleda kosarku cesce nego kad se igra "derbi" i reprezentacija da to radi

 

ne znam, mozda sam prevideo

Edited by pbg12345
Link to comment
  • Replies 26.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Joe D

    1671

  • theanswer

    1204

  • goofs

    954

  • pbg12345

    909

dobro da je kalinić otpao,previše se kurči za nekog ko je obični šljaker na terenu,a nedović ne kontam zašto je otpao,često je znao da izmisli poene ...možda sale da šansu avramoviću,takve stvari liče na njega

Link to comment
Just now, pbg12345 said:

kalina kao clan prve petorke nije ironija

 

jel gledas ti kosarku uopste?

Ne gledam, samo preko live score-a

Imamo problem razumevanja ti i ja. 

Najbolje da ovde završimo

Link to comment
9 hours ago, Giggsy said:

Da, ali sto ga onda stavljati na siri spisak. Za njega se zna da je lud. Dranje posle osvajanja EL (kako bese bilo - el neko sumnjo u Kalinu), masturbacija, umalo se pobio sa Bircom u Radnickom, ja bio u hali i sto drugih stvari

Svakako ozbiljan hendikep

 

Mi drugu trojku nemamo, znaci ili ide SImon (po meni 1/1) ili da pokrivamo Gagijem

 

Teo, Vasilis, Jovara, Gudura

Bogdan, Dragan

Luca, Simon

Bjelica, Ludi Birca

Jokara, Milutinov, Bobi

 

Jedan otpada

 

Ili mozda misli da vodi Todorovica

 

 

Jel realno da nemamo ni jednu cetvorku bolju od Bircevica trenutno i  da li Guduric moze da igra na poziciji tri (iole pristojno)? 

Edited by Geo
Link to comment

naravno da imamo problem kad izjednacavas bircu zato sto je poceo neku utakmicu usled nase osakacenosti na 4 i kalinica koji je uz 3,4 igraca jezgro reprezentacije godinama unazad

Link to comment
3 minutes ago, pbg12345 said:

@Filozof manijakkalina kao clan prve petorke nije ironija

 

jel gledas ti kosarku uopste?

 

@theanswer

na ovom forumu?

ajde nadji mi jednog coveka za kog mislis da gleda kosarku cesce nego kad se igra "derbi" i reprezentacija da to radi

 

ne znam, mozda sam prevideo

 

Necu da imenujem i ulazim u raspravu, ima ih. 

Link to comment
3 minutes ago, pbg12345 said:

naravno da imamo problem kad izjednacavas bircu zato sto je poceo neku utakmicu usled nase osakacenosti na 4 i kalinica koji je uz 3,4 igraca jezgro reprezentacije godinama unazad

 

Po kvalitetu ja ga ne smatram jezgrom reprezentacije, nego ,kao što neko gore napisa, - šljakerom koji završava posao.

I drugo, nisam izjednačavao Birču i Kalinu, da li to trazumeš? Nego argument "on je bio član prve petorke"

Link to comment
4 minutes ago, Geo said:

Jel realno da nemamo ni jednu cetvorku bolju od Bircevica trenutno i  da li Guduric moze da igra na poziciji tri (iole pristojno)? 

pa sigurno ne moze da igra ono za sta je kalina sluzio

neko pomenu, valjda joe, cudno da kad se vec odrekao kaline nije pozvao dangubica

 

igrace lucic najvise, uskakati bogdan u niskim petorkama i verovatnije ce povesti dragana ispred simona

Link to comment
1 minute ago, Filozof manijak said:

 

Po kvalitetu ja ga ne smatram jezgrom reprezentacije, nego ,kao što neko gore napisa, - šljakerom koji završava posao.

I drugo, nisam izjednačavao Birču i Kalinu, da li to trazumeš? Nego argument "on je bio član prve petorke"

pa da, kalina jeste bio deo nase petorke

birca je moguce nekad poceo utakmicu na 4, ali je u realnosti bio deo rotacije samo zato sto smo a)inace tanki na 4 godinama unazad b)bjelica je propustio dva takmicenja zbog povrede c) macvan kao rezerva na 4, takodje ga nije bilo na makar 2 prvenstva 

ne moze jednostavnije jbt

 

ali ok, zavrsavam, kapiram da smaramo

Link to comment

jos samo ovo i necu vise zaista

moram zbog "sljakera"

jbt, jedna od glavnih karakteristika djordjevieve srbije je timska odbrana

sa tim smo mleli protivnike

strefan markovic i nikola kalinic su okosnica te odbrane

svesti njih na ulogu sljakera moze samo "ume jako i do kraja" denda

 

npr u cuvenom gazenju australije na oi ova dvojica su imali ubedljivo najvise minuta u ekipi

 

https://i.imgur.com/DpqA55v.mp4

 

ovo nije birca :fantom:

on je tad igrao 1 minut

Link to comment
1 hour ago, Filozof manijak said:

Prvopozivci su NBA reprezentativci, ako baš moram toliko da pojašnjavam, dakle: Jokara, Bogdan, Bjelica, Bobi, i ajde Teo.

Kalina je klasični drugopozivac u reprezentaciji (da li ga ko trpi u Feneru je totalno nebitno za ovu priču. Čak je i ludi Birča na nekoliko utakmica reprezentacije na prvenstvima bio u prvoj petorci, zar ne?)

 

kako je nebitan Fenerbahče, Željko može da dovede koga hoće i drži ga u ekipi koja treba da osvoji EL, jer mu je dragocen takav igrač, a Đorđević može da bira samo od naših igrača i ima bolje rešenje. da je neka druga pozicija gde smo popunjeni pa i da ima luksuz, da ima svoju viziju, neko drugi mu se bolje uklapa.. od centara će morati da precrta dva vrhunska hteo ne hteo. a on se odriče  jednog od glavnih igrača tamo gde smo najtanji. ostavlja Bjelicu i Mačvana koji je propustio sezonu. ove ostale bolje da ne komentarišemo  :ph34r:

 

 

Edited by levi
Link to comment

e sad ću  terati mak na konac:

 Šljaker je jer mu je osnovna uloga u timu bila odbrana, a u napadu šta isporući. Dakle, u napadu je bio "vodonoša" (kudos za kucanje preko Burusisa)

Timska odbrana a zavisi od jednog ili dvojice igrača?

Pefi se opostio, možemo i bez Kaline

SUper je što si izdvojio samo jednu utakmicu sa prvnstva kako bio dokazao.....šta? Da je Kalina >>>>>Birče? Ajde, pa ko je tvrdio drugačije?

Najmanje bolan izostanak kad je "prva petorka" u pitanju

 

PS: da li kapiraš da je uvođenje ludog Birče u priču totalno minorna stvar za ovu priču, kontraargument za ironisanje? A ti se uhvatio toga kao pijan plota

 

@pbg12345

 

 

Edited by Filozof manijak
Link to comment

@Filozof manijak sljaker ili ne, Kalina je neko ko pravi razliku i igra nije ista kada je on na parketu ili pored istog...ne mora neko da isporucuje 15-20ppg da bi se kvalifikovao za jezgro tima...prosto, komplementaran je sa ostatkom ekipe i njegova igra i pozicija koju pokriva su jako bitni za to kako cemo izgledati na nekom takmicenju

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...